Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Guarani Energia Caffeine +  50 г
Guarani Energia Caffeine +  50 г
Guarani Energia Caffeine +  50 г
Guarani Energia Caffeine +  50 г
Guarani Energia Caffeine +  50 г
Guarani Energia Caffeine +  50 г
Guarani Energia Caffeine +  50 г
Guarani Energia Caffeine +  50 г

Guarani Energia Caffeine + 50 г

Вага нетто
Смак Guarani
Розмір
60,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Ціна за одиницю1 200,00 ГРН / kg
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 62.50 pts.

Таке ж жарке парагвайське сонце, як у традиційному варіанті. Однак є щось цікавіше та ароматне, відчутне після відкриття пакету Guarani Energia. Таємничим доповненням є екстракт гуарани. Маємо дві сильно стимулюючі південноамериканські рослини. Який склад? Це одна з найкращих сумішей йерба мате з гуарани, яку ми пробували.

Ніби та сама суміш з листям, палицями та пилом, що і в традиційній йерба мате Елаборада. Однак сам аромат видається ще цікавішим. Це той самий аромат для поціновувачів, але в новій комбінації. Фруктові додатки гуарани вносять цікаві нотки. Це не порушує сонячного цілого. Це збагачує його, дарує йому маленький елемент сюрпризу. Висушений мате запарюється водою і виділяє аромати трави, сіна, диму та фруктів. Неможливо залишитися байдужим, варто спробувати.

Солідний удар пробудження вже після декількох ковтків? Так є! Guarani Energia - це справжня сила, це одна з найбільш стимулюючих композицій, яку ми пробували. Смак схожий на різноманітну фруктову традиційну версію, але завдяки додатку маємо "подвійний удар". Солідна доза енергії! Смак сильний, але тонкий. Трохи димчастий і трав’янистий, такий як і йерба мате Елаборада. Гіркота сильно не відчувається, замість неї чується м’який фруктовий акцент. Але не спішіть! Спокійне споживання і відкриття смаку після того, як ви закінчите пити. Завдяки сильному ефекту пробудження напій дає волю діяти, підкорювати світ. Як воїн племені гуарані кількох століть тому. Хвилинка відпочинку та полювання!

Guarani Energia непомітне, але правдиве джерело енергії. Це як пильний напій воїнів, який надає їм магічної силу. Кожен легендарний герой мав своє "джерело сили". Ви також можете це мати!

Бренд
Код виробника
5903919010601
Код виробника
5903919010601
Вага нетто
50g
Код виробника
8347
Назва
Guarani Energia Caffeine + 50g
Yerba Mate Guarani Energia Caffeine + 50g зразок
Марка
Guarani
Додаткові інформації
Продукт може містити арахіс, деревні горіхи та злаки, що містять глютен.
Зверніть увагу, що назву смаку зразка мате можна знайти на зворотній етикетці, поруч з інформацією про інгредієнти.
Вміст пилу в мате
велика кількість пилу
Гіркота мате
міцний мате, з вираженою гіркотою (4/5)
Міцність мате
дуже сильна стимуляція (5/5)
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel