Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Відкрий для себе квіткові композиціх йерба мате. Ідеальні на Весну!

2021-05-06
Відкрий для себе квіткові композиціх йерба мате. Ідеальні на Весну!

Пришла Весна! Тварини просинаються після зивого сну, рослини розпускають перші пагони, а на зелених лугах зявляються перші квітию І саме вони, а конкретніше ароматна йерба мате з додатком квітів буде темого сьогоднішнього блогу.

Як ви добре знаєте, пропозиції нашого магазигу єрба мате завжди багаті продуктами на основі натуральних інгредієнтв. Гуарана, м'ята або лимонна трава, це популяра і улюблена класика яка підкреслює смак майже кожної єрби. Композиції кожної Verde Mate Green або Yaguara містять ряд інших цінних інгредієнтів, яким не приділяємо досить багато уваги. Прекрасний приклад-квіти. На відмінну від зовнішнього вигляду, їх роль не обмежується лише бути прекрасою. Можуть мати великий вплив на смак і аромат суміші,, часто проявляють корисні властивості. Наближається травень, місяць квітів, і тому в сьогоднішньому описі надамо увагу єрбі з їх додатками.

Verde Mate Rosa. Єдина у своєму роді трояндова єрба мате!

Хоча Verde Mate Rosa доступна у нашому магазині вже кілька років, і має своїх фанатів, рідко була героїнею наших описів. Але без вагать того заслуговує. Головна героїня звичайно ж- троянда. Після вікриття упаковки ви побачите пелюстки , які контрастують з насиченим зеленим кольором. Відчуєте чудовий трояндовий запах, з характерною солодкою нотою. Смак і запах також буду супроводжувати після пиття настою, а навіть після кількоразового запарювання. Троянда ідеально поєднується з ніжним смаком єрби висушеної на повітрі. Без вагань вам сподобається!

yerba mate verde mate rosa - blog MateMundo.com.ua

Yaguar Wild Berries з лісовими ягодами, травами та квіткою волошки. Малий інгредієнт а так багато змінює!

Популяні квіти волошки Yaguar Wild Berries це не тільки гарна рослина, а також чудовий інгредієнт до суміші. Волошка має досить унікальний пряний запах. З небагатьох єрб, що мають в суміші квіти, ця найбільш вражаюча. Суміш знаного бразильського виробника, вражає дивовижними багатими інгредієнтами. Ароматна єрба, яка надає лісові асоціації насичена також полуницею, мятою та лимонною травою. Але повірте нам, без пелюсток волошки суміш не була б такою унікальною...

yerba mate yaguar wild berries - blog MateMundo.com.ua

Verde Mate Sarsaparilla. Пряна єрба мате не була б повноціною без квітів календули!

квіти календули має трав'яний аромат і трохи гіркий смак. На додаток до своїх безсумнінних цінностей, дуже часто використовується у кулінарії. Популярний в салатах, кашах підтверджено видомим бразильський виробником настою с парагвайського патубу. Календула, фігурує у багатьох композиціях. Особливо добре вписується в одну із наших останніх найновших новинок! Мова йде про Verde Mate Sarsaparilla, чудово доповнює пікантний характер цілого і чудово поєднується з кислою лимонною травою та освіжаючою м'ятою. Той, хто спробує більше ніколи не пройде повз !

yerba mate verde mate sarsaparilla - blog MateMundo.com.ua

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel