Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Блог

Це не жарт! Купуйте гуаюсу зі знижкою 99%

Так, ви все правильно зрозуміли, не треба потирати очі від подиву. Ми продаємо гуаюсу в пакетиках зі знижкою 99%! Якщо ви шанувальник натуральних, стимулюючих настоїв, ви не можете пропустити таку можливість. Дізнайтеся, як отримати пакетик гуаюси (майже) безкоштовно!

Читати далі
Сарсапарілла - чудодійна рослина

За останні кілька років натуральні продукти стають дедалі популярнішими. Ми хочемо краще харчуватися, краще виглядати, краще почуватися і вести здоровий спосіб життя. Ми шукаємо здорові замінники синтетичним харчовим добавкам. Одним з таких корисних інгредієнтів з дуже цінними властивостями та широким спектром застосування є сарсапарила.

Читати далі
Альтернативні способи заварювання мате

Хочете дізнатися, як заварити мате, не маючи мате-гурди або бомбільї? Уявіть, що ви їдете у відпустку і забули взяти з собою необхідні аксесуари. Що робити? Не хвилюйтеся! У нас є кілька способів, які допоможуть вам заварити мате в альтернативний спосіб!

Читати далі
Pajarito - історія парагвайської досконалості

Потужний, димний, сильний і відчутний смак, який неможливо імітувати... Це короткий опис Пахаріто, одного з моїх улюблених сортів мате. Це не новинка, а класика з більш ніж 60-річною історією. Тож давайте перенесемося в те місце в Південній Америці, де мате сильний у всіх аспектах - смаку, ароматі та стимуляції

Читати далі
Мате та діабет

Діабет - це хронічне порушення обміну речовин, спричинене порушенням секреції інсуліну. Незважаючи на численні профілактичні ініціативи, кількість хворих постійно зростає. Це хвороба цивілізації та основна проблема охорони здоров'я в багатьох країнах. Давайте розглянемо цю тему сьогодні: чи корисний мате, який вважається одним з найкорисніших напоїв, для діабетиків? Чи може він мати вплив на цю хворобу?

Читати далі
Що таке зелений мате і чим він відрізняється від традиційного сорту?

Зелений мате вже деякий час панує на європейському ринку мате. Зелений мате - що це таке? Які його характеристики і що зробило його таким успішним? Чим він відрізняється від традиційного сорту? На ці та багато інших питань ми відповідаємо в сьогоднішній статті

Читати далі
Tereré - холодний мате для спекотних днів!

Немає нічого кращого, ніж насолоджуватися щойно налитим гарячим мате.... Але що робити, якщо палюче сонце діє нам на нерви, а думка про те, щоб перегрітися, нам не до вподоби? Як пережити високу температуру в літні дні? Відповідь ховається під трискладовим терміном: tereré! Як приготувати холодний мате? Дізнайтеся все про це в нашому блозі!

Читати далі
Катуаба - природний афродизіак

"Катуаба" - це назва настою, виготовленого з кори кількох дерев, що ростуть у Бразилії. Найчастіше використовується кора дерев з ботанічними назвами Trichilia catigua та Erythroxylum vaccinifolium. Кору цих дерев, як і самі дерева, також називають "катуаба". Завдяки своїм цінним властивостям кору катуаби часто додають до мате. Сьогодні ми спробуємо комплексно зібрати всю інформацію про цей фантастичний інгредієнт.

Читати далі
Бомбіла! Щось більше, ніж просто трубочка з ситечком

Очевидно, що тут немає ніякої філософії. Теоретично, бомбілья - це проста трубка, яка закінчується ситечком, щоб не пропускати мелену мате. Вона виготовляється з дерева або металу, має пряму або вигнуту форму. На практиці цей простий інструмент впливає на смак і чистоту заварки, а також на загальне відчуття від вживання мате. Хороша бомбілья - це скарб і незамінний супутник у подорожі за мате

Читати далі
pixel