Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Йерба Мате

( кількість продуктів: 499 )

Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину йерба мате Matemundo.com.ua ! Тут Ви знайдете все необхідне для того, щоб насолодитися стимулюючими настоями з Південної Америки. Відкривати багатство світу йерба мате - це все одно, що пізнавати різноманітні сорти та типи вин. Кожен падубовий кущ і листок може запропонувати різний ефект та смак, залежно від ряду факторів. Елаборада чи деспалада? Сушена димом або повітрям? Органічна чи звичайна? Трав'яна, фруктова чи, можливо, класична йерба мате? Довгий чи короткий сезон? Ароматизована чи без добавок? Напевно, багато хто з вас задає собі ці запитання, перед тим як знайти найкращу для себе йербу. На початку ми самі заплутались у різноманітті видів та важкій термінології. Роки ведення Інтернет-магазину йерба мате (раніше також стаціонарна продаж) дозволили нам отримати безцінні знання. На основі нашого багатого досвіду ми розділили пропозицію на кілька відділів.

Йерба мате за типом

У категорії класична йерба мате ви знайдете традиційні продукти без добавок. Ми зазвичай ділимо їх на:

  • йерба мате деспалада (листя падуба без паличок).
  • йерба мате елаборада (листя падуба з паличками).

Їх протилежністю є смакові йерба мате:

  • з фруктами,
  • трав'яна йерба мате,
  • йерба мате підсолоджена. Найбільш популярними є марки з додаванням тропічних фруктів.

Йерба мате для схуднення

Вже давно відомо, що йерба мате сприяє схудненню. Парагвайські настої падубу прискорюють обмін речовин і тамують почуття голоду. Вживаючи йерба мате, набагато легше схуднути. Ефект буде ще кращим, якщо ми виберемо спеціальні суміші з додатком трав. У боротьбі за струнку фігуру найкраще вибирати товари з написом „Silueta”. Це спеціально складені суміші йерба мате та рослинних інгредієнтів. Стимулюють обмін речовин і виводять токсини.

Йерба Мате Енергія — найбільш стимулююча йерба мате

Всі йерби мате характеризуюються вмістом кофеїну. Однак є продукти з особливо високим вмістом цієї сполуки. Яка йерба мате стимулює найкраще? Претендентів на це ім’я багато. Ми зібрали найбільш стимулюючі продукти в спеціально створеній категорії.

Йерба мате відповідно до країни (з Аргантини, Парагваю і Бразилії)

Падуб вирощується лише в Парагваї, Аргентині та Бразилії. В залежності від країни походження існують різні методи обробки суміші. Це суттєво впливає на смак напою.Парагвайціобожнюють сильно гірку йерба мате подається холодною у формі так званого терере. Аргентина відома своїми трохи м’якшими сортами. Для багатьох це становить квінтесенцію аромату йерба мате. Бразильцівіддають перевагу м'якій йерба мате в пишно зеленому колірі і ніжним трав’янистим ароматом. У нашому інтернет-магазині ви знайдете йерба мате з усіх цих місць. Яка з них має кращий смак? Все залежить від вашого смаку, тому ми рекомендуємо скуштувати різні зразки.

Йерба мате органічна — сертифікована

Одним з нових продуктів на ринку є екологічна йерба мате. У нашому каталозі ви знайдете цілий ряд сертифікованої органічної йерба мате. Купуючи таку продукцію, ви маєте гарантію, що вона була вироблена відповідно до принципів органічного землеробства. Це означає, що листя йерба мате проходять суворий контроль вирощування. Їх не оброблюють пестицидами та іншими хімічними речовинами.

Yerba Mate Green — зелена йерба мате

Початківці йерба мате часто скаржаться на занадто сильну гіркоту деяких продуктів. Відмінним рішенням може стати альтернатива у вигляді т.зв. зеленої йерба мате. Їх приємний, ніжний смак обумовлений технікою обробки. Листя сушать не димом, а гарячим повітрям. В результаті отримуємо продукт зі свіжим і м'яким ароматом. Великою перевагою зеленої йерба мате є те, що вона ідеально поєднується з фруктовими та рослинними добавками. Бразильські пропозиції є доказом правильності цього твердження Verde Mate. Бренд пропонує до 20 різних варіацій смаку. Серед них ви знайдете йерба мате з фруктами, зеленню, традиційними, органічними та багатьма іншими.

Найкраща йерба мате за найнижчими цінами — Matemundo.com.ua

Ви можете замовити всі продукти, описані вище, у нашому магазині yerba mate! Ми продаємо лише оригінальні товари відомих брендів з незаплямованою репутацією та усталеними позиціями на ринку. Серед них ви знайдете, серед інших: Canarias, Pajarito, Rosamonte, Verde Mate, Amanda, Colon, Guarani, Selecta, Taragui, Yaguar, Soul Mate, Nobleza Gaucha і багато інших. Щоб познайомитися з усіма смаками - нас ділить лише крок! Просто перейдіть до відповідної категорії та насолоджуйтесь багатством світу йерба мате! Ми гарантуємо, що жоден інший магазин не запропонує такого широкого вибору, як ми! У разі виникнення будь-яких питань чи сумнівів ми в Вашому розпорядженні! Контактні дані можна знайти у відповідному розділі головного меню нашого магазину.

pixel