Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Прем’єрні аромати з коноплею в органічному виданні! Не тільки yerba mate...

2021-06-10
Прем’єрні аромати з коноплею в органічному виданні! Не тільки yerba mate...

Пані та Панове! Представляємо Вам дещо нове Soul Mate Orgánica Cannabis і Guayusa Pachamama Cannabis! Супер суміші, з натуральним і не буденним складом, які додають енергії. Якщо бажаєте дізнатися більше, тоді запрошуємо вас до читання!


soul mate cannabis pachamama

Soul Mate Orgánica Cannabis. Перша конопляна yerba mate з органічним сертифікатом!

Виробник бразильської марки Soul Mate Orgánica не перестає нас дивувати! Одним з останніх плодів праці тамтешніх виробників є абсолютно нова yerba Soul Mate Orgánica Cannabis. Віддані шанувальники yerb добре знають, що цей виробник основну увагу приділяє природності та екологічності. Не інакша ситуація і в цьому випадку, так як продукт має сертифікат органічного вирощування, який підтверджує його смакові якості. Цей новий мікс точно сподобається початківцям, тому що завдяки процесу сушіння листя теплим повітрям, кінцевий продукт практично не має гіркоти. Додаток ‘guayusy’ надає суміші енергетичного характеру, який був трохи пом'якшений м'ятою і лемонграсом, що відмінно бадьорить. Однак, найважливішим складником yerby і титулом є конопля, а докладніше конопляна суміш, і це завдяки їй композиція набуває незвично рослинного характеру, що на смак дещо нагадує горіхи. Варто пам’ятати, що коноплі вжиті в суміші не мають психоактивного ефекту! Yerba mate марки Soul Mate Orgánica протягом багатьох років цінувалася не лише досвідченими поціновувачами, а також постійними клієнтами нашого магазину. Продукти марки не містять в собі хімії, яка, на жаль, присутня в більшості харчових продуктів. Ми впевнені, що чогось такого ‘дивовижного’ не пив ще ніхто, навіть найбільш досвідчений поціновувач yerby!

yerba mate soul mate organica cannabis

Pachamama Cannabis. Органічна ilex guayusa з коноплею!

Ще одним із прем’єрних продуктів є Guayusa Pachamama Cannabis, склад якої майже на 90% становить ‘ilex guayusa’,її ще називають сестрою yerba mate. Її найбільшою перевагою є сильний збадьорюючий ефект, біля витоків якого стоїть високий вміст кофеїну. Тому це чудова і здорова альтернатива для енергетичних напитків. В композиції також є суміш коноплі, лемонграс і розмарин, а натуральною сполучною речовиною всього є апельсинове масло. Ба більше марка Pachamama є новатором на польському ринку і одночасно перша органічна ‘guayusa’ з сертифікованої плантації. Безперечно досвідчені поціновувачі відчують її натуральний і лагідний смак. Початківцям і  особам, які ще не привикли до типового рослинного смаку, радимо поєднати настій з фруктами, соком або просто з yerba mate. Guayusa Pachamama Cannabis буде чудовим доповненням щоденної дієти, а люди, які фізично працюють та інтелектуальні працівники із задоволенням замінять ним повсякденну каву. Кожна порція настою з ‘guayusy’  в середньому містить 3% чистого кофеїну! Забезпечте собі дозу природної бадьорості з Guayusa Pachamama Cannabis і дозвольте поринути у фантазії завдяки лісам Еквадору!

guayusa pachamama cannabis organica

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel