Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Єрба мате в спорті - як підтримати організм?

2023-01-12
Єрба мате в спорті - як підтримати організм?

Спорт має свої правила. Кожен, хто займається спортом як любитель або професійний спортсмен, знає, що багато факторів впливають на хороші результати. Важливе значення має здорове харчування, гідратація та забезпечення організму всіма необхідними для нормального функціонування інгредієнтами. Виявляється, спортсмени залюбки вживають мате. Єрба мате та спорт - ідеальне поєднання. Як допомагає вживання індійської заварки Гуарані?

Єрба мате та фізичні вправи - як це працює?

Хоча сотні років він був таємницею індіанців Південної Америки, сьогодні про чай мате знають у багатьох країнах, на далеких континентах. Звичайно, йому ще далеко до популярності кави або чаю, але все більше людей починають цінувати його природне багатство і цінні якості. Парагвайський падуб - рослина, з якої виготовляють каламутно-зелений настій, є джерелом багатьох інгредієнтів, які підтримують роботу організму в різних сферах. Він містить ксантини, найважливішим з яких є кофеїн, антиоксиданти, ряд вітамінів і мінералів. Єрба мате вживають усі, молоді та літні, чоловіки та жінки, і особливо його полюбляють люди, які ведуть активний та здоровий спосіб життя. Єрба мате - чудова підтримка для спортсменів - як професійних, так і тих, хто просто хоче підвищити фізичну форму свого тіла. Як це працює і коли найкраще використовувати?

Мате перед тренуванням - потужний заряд енергії

Єрба мате насамперед відомий своїми стимулюючими властивостями, які зумовлені високим вмістом кофеїну. На відміну від кави, відчуття стимуляції після вживання йерби триває дійсно довго і не супроводжується раптовим занепадом сил. Завдяки кофеїну мате підвищує мозкову активність і здатність до концентрації. Кофеїн має судинорозширювальну дію, що стимулює систему кровообігу і покращує постачання кисню до м'язів, в результаті чого підвищується працездатність. Індіанці гуарані, хоч і не тягали штанги в спортзалі, активно використовували стимулюючі властивості падуба. Настій з його листя давав їм енергію і підвищував концентрацію, що було дуже бажано в години виснажливого полювання. Ці властивості також виявилися дуже корисними до і під час тренувань. Тож не дивно, що фізично активні люди люблять вживати йербу перед тренуванням, щоб зарядитися енергією та позитивним настроєм. Це ідеальне передтренування, яке не тільки додає сил і зменшує втому, але й мотивує до фізичної активності та допомагає підвищити інтенсивність тренувань. Стимуляція - не єдина властивість мате, актуальна для спортсменів. Позитивний вплив мате на метаболізм також не менш важливий. Регулярне вживання мате прискорює процес метаболізму, що також сприяє підвищенню фізичної витривалості організму.

Мате після тренування - відмінне відновлення організму

Як ми вже згадували, настої мате є чудовим джерелом не тільки стимулюючого кофеїну, а й вітамінів і мінералів, необхідних для правильного функціонування і регенерації організму, що має вирішальне значення в професійному спорті. Єрба мате - джерело вітамінів групи В, С і Е, а також таких елементів, як магній, кальцій і фосфор. Після тренування спортсмени часто звертаються до ізотонічних напоїв, щоб поповнити дефіцит води, електролітів, мінеральних солей і вітамінів, спричинений інтенсивними фізичними навантаженнями. Мате - чудова і, до того ж, повністю натуральна та здорова альтернатива ізотонічним напоям - він не містить цукру та штучних барвників. Здатність запобігати накопиченню молочної кислоти в м'язах - речовини, що відповідає за утворення кислих м'язів - також відіграє важливу роль у спорті.

Мате + фізична активність = ефективне схуднення

Спорт - це не тільки про здоров'я, але й про красиву фігуру. Люди, які хочуть схуднути, включають в процес схуднення комплекс вправ, на додаток до збалансованої дієти. Тому мате цінують і ті, хто займається спортом зрідка або ставиться до нього лише як до інструменту для досягнення фігури своєї мрії. Мате підтримує метаболізм жирів і відчуття ситості, а його поєднання з відповідною дієтою і фізичними вправами може мати значний вплив на підтримку процесу схуднення.

Професійні спортсмени п'ють мате!

Єрба мате і спорт - це дует, який не тільки добре звучить. Вплив мате на організм визнано багатьма спортсменами світового рівня. Не дивно, що футбольних зірок з Південної Америки, таких як Лео Мессі, Луїс Суарес або Неймар, найчастіше можна зустріти з калабашем і бомбілою в руках. Європейські футболісти, такі як Поль Погба, Антуан Грізманн, Роберт Левандовскі та Кшиштоф Пйонтек, також перейняли звички своїх колег.

Потягніться до мате - на здоров'я!

Якщо ви займаєтеся спортом, то, безумовно, добре знаєте про важливість концентрації під час тренувань і турнірів. Мате - ідеальний стимулятор! Якщо ви хочете досягти дійсно сильного ефекту, варто звернути увагу на варіації з додаванням гуарани, яка ефективніше підтримає організм, забезпечивши подвійну дозу кофеїну. Вони, безумовно, ідеальні як напій перед тренуванням. Ви дуже швидко помітите різницю. Не піддавайтеся втомі і дозвольте собі працювати з максимальною віддачею. Потягніться до мате - на здоров'я!

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel