Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Хочеш кинути паління? Може допоможе...йерба мате!

2021-05-26
Хочеш кинути паління? Може допоможе...йерба мате!

Напевно не раз Ви чули таке визначення як "попільничка", пов’язуючи цей термін з йерба мате, асоціюється з парагвайською йербою Pajarito. Також з характерним запахом копченого аромату та тютюнового диму. Протилежна цигарок йерба мате позитивно впливає на здоров'я, може навіть допомогти в боротьбі з нікотиновою залежністю! Дізнайтеся чому!

Нікотин викликає звикання, а шкідливий вплив сигарет на здоров'я щороку сприяє загибелі мільйонів людей. Люди, які борються з цією залежністю, збентежені невдалими спробами позбутися шкідливої звички, часто вдаються до альтернативних методів. Нещодавно ми натрапили в інтернеті на відгуки людей, які позбулися нездорової звички за допомогою мате на основі парагвайського патубу!

Йерба мате замість шкідливої звички. Що саме відбувається?

Нікотин-це речовина, яка робить куріння просто приємним проведеним часом для багатьох із нас. Його дія заснована виділенням адреналіну і призводить до короткочасної стимуляції організму, хоча проявляється також іншими способами. Тютюнова залежність-це щось більше. Люди швидко звикають до сигарет та специфічних рухів, що виконуються під час куріння. І саме в цьому, на думку деяких користувачів Інтернету, може допомогти йерба мате. Чи куріння Вам не нагадує пиття мате? Калабас, як і сигарета, дозволяє зайняти чимось руку. Під час перерви на навчанні або роботі ви можете взяти його з собою на свіже повітря і дозволити собі кілька хвилин відпочинку. Більш того, варто відзначити, що попиваючи рік через бомбілью, ми робимо подібний рух як у курця, який нагадує «розмахування».

йерба мате куріння

Йерба мате замість сигарет. Варто спробувати!

Ми дуже добре знаємо, що боротьба з тютюновою залежністю може стати величезним викликом. Тому, ми хочемо трохи допомогти, пропонуючи нібито «революційні» рішення. Однак нам здається, що варто дати йерба мате шанс в цій ситуації. Хто знає, можливо, здорова звичка пиття напою допоможе позбутися сигарет з вашого життя назавжди?

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel