Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Новинка в нашому магазині: кавові зерна Mary Rose

2022-06-04
Новинка в нашому магазині: кавові зерна Mary Rose

Протріть очі, якщо не вірите. У нас кава в магазині yerba mate! Людина живе не тільки йербою, тому – завдяки бренду Mary Rose – відтепер наш магазин пропонує найсмачнішу, свіжообсмажену крафт-каву в зернах!

Чорна, з молоком, а може, солодка? Яку каву ти найбільше любиш?

Щодня випивається більше мільярда чашок цього напою. Хтось п’є його гірким, хтось солодким, хтось з додаванням молока чи смачного сиропу. Як щодо еспресо, мокко чи фраппе? Кожен п'є так, як йому подобається. Кава, як ми про неї говоримо, має своїх прихильників і противників. Хтось не уявляє свого ранку без неї, хтось п’є лише у свята. Тим не менш, це найпопулярніший напій у світі, а найбільша кількість виробляється в Бразилії*, розташованої в Південній Америці.

Кавові зерна Mary Rose - найсмачніша кава у світі!

Останній, сильно оновлений пропозицію Mary Rose щойно з’явилися три абсолютно нові види смачної кави в зернах, 100% арабіка. Кожен сорт походить з трьох різних регіонів Бразилії - Моджана, Серрадо і Гуашупе. Вони ростуть на невеликих затишних плантаціях, розташованих на висоті близько 1000 м над рівнем моря. Там за кущами кавових рослин доглядають досвідчені виробники, які дбають, щоб для подальшого виробництва використовувалися тільки найкращі плоди. Після збирання плоди кавового дерева висушують – природним способом, за допомогою сонячних променів. З сухофруктів витягують зелені кавові зерна і відправляються в подорож за кордон. Сирі, необроблені зерна потрапляють на невеликий завод для обсмажування кави на сході Польщі - у Свідніку, поблизу Любліна. Вони потрапляють в руки обсмажувача - майстра обсмажування кави, який надає зеленим зернам остаточний характер, смак, аромат і структуру. Свіжообсмажені кавові зерна Mary Rose в упаковці, яка захищає їх від втрати цінності, зрештою потрапляють на полиці кухні наших клієнтів. Зроблений з них настій тане в роті і подразнює ніс приємним запахом.

 

Кава Mary Rose як omniroast

Крім високої якості, вишуканого смаку та шаленого апетитного аромату кави Mary Rose, їх відрізняє інноваційний ступінь обсмажування – omniroast. Кава Omniroast є універсальною. Стандартом є відповідність методу смаження до способу заварювання. Каву темної обсмаження зазвичай вибирають для еспресо-машин або кавоварок. З іншого боку, легка смажена кава підходить для більш альтернативних методів приготування, таких як chemex або крапельне. Три основні рівні обсмажування мають ряд більш точних підтипів, і є ще кілька способів приготування кави. У людини, яка не знайома з тематикою всіх цих імен і варіантів, може паморочитися голова. Omniroast – це рішення проблем, пов’язаних з вибором правильної кави, адже смажена кава в цій мірі підходить для будь-якого способу заварювання, зберігаючи при цьому свій видатний смак і ароматичні якості.

Незважаючи на те, що наш магазин спеціалізується на йерба мате, ви повинні повірити нам, що кавові зерна Mary Rose, які щойно з’явилися в нашій пропозиції, не мають собі рівних. Це пропозиція спеціально для тих, хто ще не вирішив, чи подобається їм смак єрба мате, але шукає здорове джерело енергії. Рекомендуємо всім спробувати Mary Rose - вони смачні!

* Статистика: Міжнародна організація кави.

 

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel