Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Незвичайна знахідка аргентинських служб. Тисячі доларів у вантажівці yerba mate!

2021-12-05
Незвичайна знахідка аргентинських служб. Тисячі доларів у вантажівці yerba mate!

У сьогоднішньому пості про незвичайні знахідки під час планового огляду на одній з аргентинських доріг. Десятки тисяч доларів були заховані в транспортних засобах, які перевозили yerba mate! Де саме були гроші та звідки вони могли взятися? Чи має справа кримінальний підтекст? Обговорюємо новини з-за кордону в блозі!

Як повідомляє інформаційний портал lanacion.com.ar, нестандартна ситуація сталася на національній дорозі №14, поблизу кордону аргентинських провінцій Корріентес та Ентре Ріос. У рамках планового огляду транспортних засобів офіцери зупинили вантажівку, яка рухалася з Місьонеса. Виявилося, що транспортний засіб перевозив великий вантаж yerba mate. Спочатку ніщо не викликало особливих підозр. Місьонес – регіон, відомий вирощуванням падуба, тому подібний вид товарів на маршруті є дуже поширеним видовищем. Однак увагу жандармів привернули кілька одиничних пакетів неприродно деформованої форми. Всередині були нейлонові сумки, а всередині них ... купа готівки, всього понад 51 000 доларів у 100-доларових купюрах. Відповідаючи на запитання про їх походження, водій пояснив, що взяв транспорт у дистриб’ютора в Апостолесі і мав доставити все це в Каньюелас поблизу Буенос-Айреса. При цьому він запевнив, що гадки не мав про підозрілі пакети.

yerba mate долари вантажівкаджерело: www.lanacion.com.ar

Справа не викликала б такого інтересу, якби не те, що буквально в цей же день була зупинена ще одна вантажівка yerba mate, в якій також знайшли значну суму готівки. У Volkswagen Amarok на дорозі № 34 від Естанції «Ла Фронтера» до міста Тартагал офіцери виявили 26 тис. доларів. Як і в попередньому випадку, водій транспортного засобу також запевняв, що не знав про те, що там знаходяться гроші. Варто зазначити, що в Аргентині заборонено лише володіння та перевезення більшої кількості готівки. Однак це підлягає попередньому сповіщенню, що не було зроблено в обох випадках. Також важко заперечити, що сам факт приховування грошей так старанно викликає сумніви. Поліція запідозрила, що долари могли надійти від злочинної діяльності, тому було прийнято рішення почати розслідування. Однак самих водіїв не заарештували і врешті їм дозволили продовжити подорож. Будемо сподіватися, що yerba mate, яку вони везуть, досягла адреси призначення без будь-яких додаткових перешкод!

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel