Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Ніщо так не освіжає… як CBSé!

2023-03-07
Ніщо так не освіжає… як CBSé!

Ідеальний баланс сили і смаку йерби з чудовими добавками - це CBSé. Аргентинський бренд асоціюється в першу чергу з незвичайним ароматом йерба мате. Шукаєте оновлення? Любите фруктові добавки? Або ви худнете? Відповідь на кожне запитання буде короткою - CBSé!

CBSé – проти традиції

Хоча не так давно йерба мате був єдиним секретом індіанців гуарані, оточений особливим культом «дарунку богів», з певного часу він підкорює серця людей по всьому світу - не тільки південноамериканців. На постійно зростаючому ринку йерби 45 років тому з'явився бренд, який потряс світ зеленого, стимулюючого настою, порушивши рамки традицій і привнісши ковток свіжості і ціле буйство фарб. У йербі від CBSé ви не знайдете нудної класики, тут панує смак!

А почалося це так непомітно...

Бренд CBSé почав свою діяльність в кінці шалених 70-х років минулого століття, а точніше в 1978 році. Живучи в Сан-Франциско, розташованому в аргентинській провінції Кордова, подружня пара Флорентіно Оркера та Марія Амелія Елізагарай вирушили в подорож оригінальними смаками та ароматами, а все почалося в їхньому ... гаражі. Їм прийшла в голову ідея поєднати парагвайський падуб з гірськими травами. Через чотири роки «гараж», який спочатку займав 50 квадратних метрів, перетворився на цілий промисловий завод площею 8 гектарів, розташований у Санта-Фе. Компанія поступово розвивала свої посіви. Проривом став вихід на ринок ароматизованої продукції. За словами власників бренду, CBSé започаткувала абсолютно новий сегмент на ринку, тобто йерба мате саборізада – зі смаком фруктів і трав. У 1997 році споживачі могли спробувати інноваційні йербові від CBSé зі смаком апельсина, лимона, грейпфрута та кави. Чергова віха в історії бренду сталася лише через три роки. CBSé отримала сертифікат якості ISO 9001-2000, що підтверджує високу якість і сучасність продукції. З цього моменту йерба, шалено популярна в Аргентині, почала завойовувати інші країни - Уругвай, Парагвай, США та Іспанію. У 2007 році компанія задумалася про оздоровчу функцію трав і створила нову серію продуктів - функціональні та смачні суміші. Це були склади, завданням яких було регулювати функціонування організму, стимулювати і підтримувати процес схуднення. Наступні роки ознаменувалися створенням нових культур, оновленням графічного дизайну упаковки та подальшими успішними смаковими експериментами. Зараз CBSé yerba можна пити «на багатьох мовах». Продукція бренду надходить до країн Південної Америки, Північної Америки (США, Мексика, Канада) та Центральної Америки, а також до Європи (Німеччина, Іспанія, Італія, Польща, Франція, Чехія), Близького Сходу (Об’єднані Арабські Емірати). ) та Австралії.

Ви ніколи не занудьгуєте з CBSé!

Пропозиція бренду дійсно широка і в ній можна виділити кілька «категорій». По-перше, як ми зазначали на початку, серед продуктів аргентинського бренду ви не знайдете чистого, класичного йерба мате без добавок. CBSé однозначно і послідовно робить акцент на ароматних, виразних композиціях, що сильно виділяє його серед конкурентів. На що варто звернути увагу? Початком бренду є дуже освіжаючі «трави», які приносять задоволення багатьом ентузіастам стимулюючого настою: гірський Серранас, приморський Hierbas del Litoral або CBSé Hierbas Cuyanas, з багатим букетом добавок. Неможливо не згадати новаторські смакові саборізади: апельсин Naranja, лимонний лимон, грейпфрутовий помело, тропічний CBSé Frutos Tropicales, тобто поєднання смаків манго, маракуйї, папайї та апельсина, CBSé Frutos del Bosque зі смаком лісових фруктів і CBSé Яблуко та груша Фрутос дель Валле. Особливо варіанти CBSé Frutos del Bosque і CBSé Frutos Tropicales завоювали серця шанувальників йерба мате по всьому світу! Для любителів солодких відчуттів виробник підготував дещо особливе - підсолоджений натуральними підсолоджувачами - з додаванням стевії та меду. Ці йербаси справді солодкі - спробуйте самі, якщо не вірите! Багата пропозиція бренду також включає функціональні суміші - незвичайний CBSé Silueta (версія з яблуком або апельсином), який підтримує процес схуднення, і CBSé Regulase, завданням якого є турбота про травну систему. Особливо варто відзначити останній продукт у широкому портфоліо бренду CBSé - Etiqueta Negra, тобто культову варіацію Hierbas Serranas у преміум-версії. Абсолютним хітом і бестселером, про що свідчать рейтинги найпопулярнішого йерба мате, є CBSé Energia Guarana з додаванням гуарани, яка стимулює сильно і надовго. Тут варто відзначити, що всі продукти цього бренду мають на упаковці маркування «libre de gluten», що означає, що вони не містять глютену, крім того, деякі композиції були розроблені у співпраці з південноамериканським дієтологом - Dr. А. Кормійо.

Yerba CBSé - вам це сподобається чи ненавидить!

Таке сильне виділення з-поміж конкурентів і висока популярність завжди викликає багато прихильників і супротивників. Нічим не відрізняється від йерба мате CBSé, про який накопичилося багато думок. Одні безмежно люблять його за авангардний підхід до теми, і в той же час точно з тієї ж причини його ненавидять прихильники традицій, які вважають поєднання «священної» трави індіанців гуарані з ароматами. (навіть якщо вони натуральні) є чистої води профанацією. Яка наша думка? Ми віримо, що смаки бувають різні і кожен має право на власну думку, і в той же час варто бути відкритим до нового та розширювати свій кругозір, не встановлюючи жорстких рамок.

Який смак CBSé yerba?

І що ми можемо сказати людям, які ще не пробували CBSé yerba? Як на смак? Кожна з варіацій характеризується приємною «легкістю». Як і личить аргентинській йербі, помітна ніжна гірчинка і терпкість, які в той же час чудово гармонують зі смаком добавок. Yerbs від CBSé найкраще можна описати двома словами: ідеальний баланс. Більше того, усі варіанти добре підходять у будь-якому варіанті – як гарячому, так і холодному. Кожен продукт – це окрема історія, а CBSé – це сенсація в Польщі та за кордоном. Шанувальники особливо цінують композицію йерба мате з гірськими травами та CBSé Energia Guarana з додаванням стимулюючого фрукта з Південної Америки. Ось одна з багатьох позитивних думок: «Багато компаній пропонують трав'яний мате, але ця моя улюблена. Він заспокійливий і бадьорий, особливо приємний під час вечірнього відпочинку. Збалансований і приємний смак. Однозначно рекомендую». CBSé — це йерба, яка підходить для початківців, а також для тих, хто шукає щось нове, оригінальне та свіже. Скільки вживати йерба мате CBSé, щоб отримати найкращий смак? Особисто ми рекомендуємо порцію приблизно 15-30 грамів сухофруктів - залежно від місткості посудини.

CBSé - йерба мате, що йде в ногу з часом

Якщо нам ще не вдалося переконати вас у CBSé, можливо, вас зацікавить величезна причетність бренду до поточних подій, культура та відкритість до нових, оригінальних ідей. Це компанія, яка йде в ногу з часом! CBSé активно працює в соціальних мережах, підтримуючи постійний зв’язок зі своїми шанувальниками. Просто подивіться на великий YouTube-канал, який буквально кишить захоплюючим контентом та цікавими ідеями. Тут також варто згадати про цікавинки, пов’язані з брендом. У 2017 році CBSé випустила обмежену серію продуктів, орієнтованих на дітей, під гаслом «Mi Primer Mate» («Мій перший друг»). Це була йерба зі смаком tutti frutti, в характерній, дуже барвистій упаковці, на якій використано мотив героїв популярних в Аргентині книг – Гатурро. Оригінальна і досить незвичайна ідея викликала великий інтерес і за кордоном. Іншою важливою подією є участь CBSé у 2015 році в кампанії #UnEmojiParaElMate, метою якої було представити символ йерба мате серед смайликів, які використовуються в соціальних мережах. Компанія подала заявку до консорціуму Unicode, стверджуючи, що серед емодзі, якими щодня користуються мільйони людей у всьому світі, потрібен символ, який представлятиме постійно зростаючу спільноту шанувальників йерба мате. Акція вдалася, і смайлик matero із застряглою в ньому бомбілою

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel