Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Йерба мате в повсякденному житті аргентинців. Найновші дані допоможуть Вам зрозуміти феномен напою!

2021-05-24
Йерба мате в повсякденному житті аргентинців. Найновші дані допоможуть Вам зрозуміти феномен напою!

INYM-в прекладі з української Національний інститут йерба мате, вже багато років підтримує народних та інозенмних виробників, також аналізує всі статистичні дані. Одна з недавніх публікацій Інституту наповнена цінною інформацією, яка допомагає зрозуміти феномен йерба мате в рідній країні. Поговоримо про це в сьогодніщньому пості!

Назва публікації, на яку ми сьогодні хочемо звернути увагу, у прекладі означає “споживання йерба мате в Аргентині”. З лютого по квітень цього року дослідники, пов'язані з Інститутом, провели безліч опитувань і розмов про йерба мате з жителями найбільших міст країни. Зібрані дані поділили за кількома категоріями і представлені в документі, що містить понад 70 сторінок. В документі нам вдалось знайти дуже багато цікавої інформації.

Йерба мате. Елемент ідентичності, символ дружби та примирення

Аргентинці, вважають йерба мате одним з найважливіших елементів своєї культурної спадщини. Напій додає сімейного затишку в дім ,а зустрічі з друзями асоціюються з речами які разом роблять. Також соціальний і інтеграційний “фанатизм” спостерігаємо і в людей літнього віку. За словами авторів доповіді, у всіх вивчених групах найпоширенішою формою вживання йерба мате є гарячий настій, який п’ємо з калабасу через спеціальну трубку бомбілью. Набагато рідше вживається спосіб так званий запарювання cocido в чайних пакетиках. Цікаво, що tereré , холодний напій, подається з льодом, фруктами і травами, також не користується особливою популярністю. Швидше аргентинці пов'язують їх з звичаями своїх парагвайських сусідів і не вважають їх частиною власної традиції. Тому більшість шанувальників tereré, живуть на територіяї, близьких до кордону з Парагваєм.

yerba mate sklep buenos aires

Аргентинські будні з йерба мате!

Варто пам’ятати, що важко знайти аргентинця, який не знав би про ритуал йерба мате, для більшості з них це в першу чергу джерело природнього кофеїну. Кожного ранку мільйони людей починають свій день з порції енергійного напою. Він популярний серез людей всіх соціальних класів. Вживається як і людьми з фізичною роботою, так і керівниками з високими посадами і студентами. За рік продажі знаходяться на аналогічному рівні, фіксуючи незначне зростання в період відпусток. Мате ми знаходимо близько в 98% домогосподарств! Особи, які регулярно вживають йерба мате, це понад 80% дорослого населення країни. Прогулюючись центром великих міст, таких як Буенос-Айрес або Корієнтес, складно не натрапити на людей з калабасом і спеціальним термосом в долоні. Йерба мате-це невідмінна чатина народних традицій та постійний елемент місцевих ландшафтів.

Джерело: www.inym.org.ar

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel