Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Який мате найкращий? Пропонуємо, що купити

2022-10-19
Який мате найкращий? Пропонуємо, що купити

Який мате найкращий? Який мате найсмачніший? Коли хтось на форумах в Інтернеті ставить подібне питання, миттєво народжуються запеклі дискусії. Багато хто з вас також звертається до нас з цим питанням. Як то кажуть, тут немає місця для дискусій. Однак без обміну думками світ був би нудним місцем. Саме тому - як люди, для яких мате є повсякденною реальністю і важливою частиною життя - ми вирішили висловитися з приводу

Які є найкращі мате? Чи існують вони?

Як ми вже згадували, про смаки не сперечаються, адже кожному подобається щось своє. Те, що ми обираємо, залежить від наших власних уподобань - що нам подобається, що ми любимо, що більше відповідає нашим смаковим рецепторам. Це суто суб'єктивні відчуття. Численні дослідження споживчих переваг показують, що на наш вибір впливають такі фактори, як вік, стать, освіта, демографічні та економічні аспекти, спосіб життя, погляди, вплив навколишнього середовища, думка оточуючих, переваги вибору того чи іншого продукту, бренд продукту та його ефективна реклама або ціна продукту, серед інших. До цього слід додати постійно мінливі тенденції. Сьогодні у нас мода на здоровий спосіб життя, екологічні продукти та повсюдний ресайклінг, завтра в моді буде зовсім інше. Якщо вибір улюбленого продукту - справа індивідуальна, то як дізнатися, який саме мате найкращий? І якщо вже на те пішло, то яку краще вибрати йербу? Ми не можемо сказати вам, що є єдино правильним вибором, однозначно вказавши, який мате найкращий. Кожен поціновувач йерби повинен спробувати різні смаки та продукти від різних виробників, щоб переконатися в цьому особисто. Натомість ми можемо поглянути на щоквартальні рейтинги, які ми проводимо, і розповісти, які продукти користуються найбільшою популярністю.

Найкращий класичний мате

Світ йерби приваблює нас своїм багатством, а виробники постійно роблять пропозицію більш привабливою завдяки інноваційним рішенням. Втім, іноді класичного варіанту, без жодних добавок чи удосконалень, цілком достатньо, щоб зробити нас щасливими. Чистий мате має особливий смак і аромат, який іноді може відштовхнути початківців, але, з нашого досвіду, з часом більшість любителів мате все одно схиляються до чистої класики. Як вам добре відомо, падуб росте в Парагваї, Бразилії та Аргентині, а йерба мате також обожнюється уругвайцями. Кажуть, що кожна країна має свої традиції, тому класика - залежно від місця походження - має не одну назву.

Почнемо з парагвайського мате.

Через високі температури там люблять тереве, тому сухе готують так, щоб воно мало виразний смак навіть у холодному вигляді. Зазвичай він характеризується глибоким, димним ароматом і додаванням пилу. У країні роками панує компанія Selecta, яка є піонером у розвитку матеїзму. Ми не приховуємо, що йерба цього виробника - серед наших абсолютних фаворитів. Звертаємо Вашу увагу на Selecta Premium, який є високоякісним сушеним продуктом, виготовленим із спеціально відібраного листя та гілочок парагвайського падуба. Флагманський продукт Selecta для нашого ринку - мате Гуарані. Хоча бренд з'явився всього кілька років тому, він втілює в собі все найкраще, що є в парагвайських традиціях: потенцію, благородно гіркуватий смак і ефект відмінної стимуляції. Шанувальники парагвайської мате особливо цінують класичну Guarani Elaborada con Palo Tradicional без добавок. Крім того, завдяки ідеальному співвідношенню ціна/якість, Guarani займає одну з перших позицій у списку бестселерів нашого магазину.

А який найкращий мате з Бразилії?

Країна самби є найбільшим виробником сушених бобів у світі, а її бренди славляться яскравим зеленим кольором та соковитим ароматом. Зазвичай вони дуже дрібно подрібнені, так що більша частина пачки заповнена пилом (тоді вони відомі як чімаррао). Один з кращих дрібномелених мате пропонує бразильський бренд Barão De Cotegipe. Камбона - флагманський сорт йерби марки Barão типу чимаррао. Для того, щоб комфортно пити настій дрібно меленого мате, необхідна відповідна бомбейка або спеціальний ковпачок-фільтр. Хоча чімаррао дійсно смачний, багатьох шанувальників місцевої йерби легко відштовхнути від цього виду настою. На допомогу прийшла інноваційна альтернатива у вигляді Verde Mate Green. Належить до так званої зеленої групи мате, Verde Mate втілює в собі все найкраще, що є в бразильській продукції. Він не надто гіркий і має чудовий органічний аромат, з легкою трав'янистою ноткою. Вона просто випромінює життя! Від типових сумішей його відрізняє величне, товсто нарізане листя і повна відсутність паличок. Ми регулярно насолоджуємося ним в офісі вже досить давно і погоджуємося, що Verde Mate - це найкращий бразильський продукт, який ми знаємо! Ви теж встигли оцінити його по достоїнству - він вже давно увійшов до списку найбільш продаваних мате і немає жодних ознак того, що він звідти піде.

Найкраща аргентинська мате

Отже, яка ж найкраща аргентинська мате? Для багатьох з них марки мате є квінтесенцією смаку падуба. Тривала витримка і димова сушка надають їм гіркуватий, але тонкий і збалансований характер. Поважних виробників дуже багато, тож обрати найкращий бренд тут виявилося досить складно. Після довгих роздумів ми прийшли до висновку, що, на нашу думку, марка йерби Rosamonte найбільш гідна звання лідера серед аргентинської класики. Десятиліття присутності на ринку дозволили виробнику накопичити цінний досвід, завдяки якому його мате має просто чудовий смак. Ви можете знайти його у формі класичної elaborada, despalada, suave з більш легким смаком та Selección Especial зі спеціально відібраного листя.

Варто зазначити, що на ринку є ще один продукт, який ідеально вписується в аргентинську традицію споживання мате. Це бренд Yaguar, який хоч і походить з Бразилії, але за стилем набагато ближчий до ерби своїх південних сусідів. Після класичного процесу димової сушки весь чай проходить тривалу витримку. Таким чином, інтенсивна гіркота пом'якшується, а смакові якості стають ідеально збалансованими. Приготований таким чином мате чудово поєднується з фруктовими та трав'яними добавками. Наразі на ринку представлено більше десятка смакових варіацій Yaguar, і постійно анонсуються нові запуски. Ми не сумніваємося, що Yaguar стане відмінним вибором для тих, хто шукає кращий йерба мате з Аргентини.

Найкраща йерба з Уругваю

Хоча мате зазвичай не виробляється в Уругваї, уругвайці відверто люблять його. Сухий мате, який доступний там, походить в основному з Бразилії, але він дуже відрізняється від типового бразильського мате з ерви. Уругвайський мате інтенсивний, з відчуттям гіркоти, але не настільки вираженим, як у парагвайських сортів. Досить дрібно нарізане листя супроводжується гілочками і неабиякою кількістю пилу. Найсмачніший мате з Уругваю, на наш погляд, від бренду Del Cebador - справжня уругвайська класика!

Найкращий аромат мате

Найкращі виробники мате дбають про те, щоб їх асортимент задовольняв смаки різних споживачів, тому пропонують цікаві смакові варіації. Звичайно, сама по собі кількість доступних варіацій не одразу свідчить про високу якість. Однак, уникаючи поспіху і ретельно допрацьовуючи свої суміші, ви можете завоювати серця багатьох матеїстів. Протягом багатьох років неперевершеним прикладом для наслідування є CBSé. Бренд, який працює вже кілька десятиліть, виробляє виключно мате з добавками. Вони мають у цьому великий досвід і цілу низку креативних пропозицій. Безумовно, найкращою і найпопулярнішою сумішшю цього бренду є версія з додаванням гуарани, про яку ми згадували на початку цього посту. Нам також сподобався варіант Frutos Tropicales - мате зі смаком тропічних фруктів. Однак останнім часом бразильська йерба з Верде Мате та Ягуар, а також Гуарані з Парагваю вирвалися в лідери як найкращі дегустаційні сорти. Перший характеризується соковитим кольором та легким ароматом, другий - виконаний у дусі аргентинських традицій, а третій - один з дещо більш насичених продуктів, характерних для його батьківщини. Спільним для них є справді вражаюча кількість варіацій та майстерний баланс додаткових акцентів. Наразі існує майже 50 (!) різних блендів Verde Mate, 29 варіантів смаку Yaguara та 16 версій Guarani. Найкращими смаками мате Verde Mate Green, на нашу думку, є сильно екзотичний Mango & Maracuya та полуничний Very Strawberry. Ми рекомендуємо смаки мате від Yaguar: "Росада" та "Берріленд" з відтінком лісових фруктів. Від бренду Guarani ми особливо рекомендуємо сорт Naranja, де смак і аромат апельсина ідеально поєднується з інтенсивним парагвайським сортом мате. Ряд вдалих фруктових або трав'яних єрб пройшли через наші смаки. Проте, можете нам повірити - такого дивовижно гармонійного аромату та смаку ми ще не зустрічали. Жоден елемент не виходить надто чітко на перший план. Характерна основа мате є дуже помітною, але залишає місце і для додаткового інгредієнта. Смаки мате просто неперевершені - чи то заспокійливий аромат трав, чи то цитрусовий освіжаючий аромат, чи то навіть лісових фруктів.

Найкращий мате для початківців

Не існує визначення ідеального мате для початківця. Прийнято вважати, що деяких людей відштовхує від матеїзму надмірно інтенсивний гіркий смак заварки, тому новачкам, швидше за все, рекомендують м'які або ароматизовані суміші. З якого мате почати? На наш погляд, тут ідеально підійде продукція від бренду Verde Mate Green. Йерба бразильського виробника має соковитий зелений колір і позбавлений гірких ноток, завдяки інноваційному методу виробництва, при якому листя і гілки падуба сушаться гарячим повітрям, а не вогнем і димом, і виключається процес витримки. Новачкам неодмінно сподобаються фруктові версії, такі як бестселер мате Frutos del Bosque або Pomelo de Oriente, які ми особливо рекомендуємо. Для любителів свіжості рекомендуємо також Verde Mate Cactus de Juarez з додаванням квітів опунції. За нашими глибокими спостереженнями, Verde Mate - це мате, який найчастіше купують новачки. Тому ми вирішили піти назустріч вашим потребам і тому в нашому магазині ви можете придбати зразки по 50 грамів. Це дозволяє безперешкодно проводити дегустацію.

Найбільш стимулюючий мате

Як ми вже згадували, наші рейтинги показують, що найбільше ви віддаєте перевагу стимулюючим сортам йерби з додаванням гуарани. Ми протестували багато мате, різних смаків і видів, і можемо з чистою совістю запевнити вас, що найбільш стимулюючим, а також найсмачнішим мате в цій категорії, на наш погляд, є El Fuego Energia Guarana! Насичений, гіркий і по-справжньому парагвайський. Підніміть руки, хто поділяє нашу думку!

Найкращий органічний мате

Купуючи сертифіковані органічні продукти, ми можемо бути впевнені, що вони виготовлені з повною повагою до людей та навколишнього середовища. Останніми роками вони набувають все більшої популярності. Позитивна тенденція охопила і світ мате. Органічна йерба - це поки що ніша, але вона стрімко завойовує все більше прихильників. З тих, що ми мали змогу скуштувати, Soul Mate, безумовно, найбільше припав нам до смаку. Походить з сімейної плантації в Аргентині, падуб готується без використання диму. В результаті він має освіжаючу, злегка трав'янисту нотку смаку. При цьому він не втрачає жодної своєї сили, гарантуючи відмінний стимулюючий ефект як у вигляді теплого настою, так і в терпкому вигляді. Варто зазначити, що йерба Soul Mate випускається як в класичному варіанті, так і в декількох смакових варіаціях. До складу входять лише натуральні добавки, отримані з органічного землеробства, і не мають ароматизаторів.

Найкращий мате. Який мате купити?

У лабіринті багатих пропозицій, наявних на ринку, вибрати найкращі продукти зовсім не просто. Однак, після тривалого періоду щоденних дегустацій, нам вдалося визначити своїх фаворитів. Які продукти з мате ми рекомендуємо? На нашу думку, на сьогоднішній день найкращими та найсмачнішими брендами мате є Verde Mate Green та Guarani. Завдяки своєму різноманітному асортименту вони задовольняють смаки більшості любителів мате. Верде Мате та Гуарані також є бестселерами нашого інтернет-магазину. Розамонте і CBSé також дуже хороші продукти. Коли справа доходить до органічного мате, безсумнівним лідером є сорт Soul Mate. Ми від щирого серця рекомендуємо ці продукти і вважаємо, що їх варто придбати!

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel