Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Чи є йерба мате здоровою для дітей?

2022-02-17
Чи є йерба мате здоровою для дітей?

Немає потреби нікого переконувати в тому, скільки властивостей йерба мате позитивно впливають на наш організм. Але питання в тому, чи варто пити настій з листя парагвайського падуба дітям?

Здорове пробудження. Вміст кофеїну в йерба мате

Походячи з Південної Америки, йерба мате володіє багатьма властивостями, які є цінними для людського організму. Вона містить багато вітамінів і мінералів, які зміцнюють імунітет. Також знижує рівень холестерину, покращує концентрацію та має антиоксидантні властивості. Найважливішою властивістю, що сприяє зростанню популярності йерба мате, є його стимулююча дія, яка можлива завдяки вмісту натурального кофеїну в напої. Точний вміст кофеїну в йерба мате назвати непросто, адже все залежить від способу заварювання, типу та кількості використовуваного висушеного матеріалу, а також від того, скільки разів була налита йєрба. Можна визначити, що кількість кофеїну, що міститься в йерба мате, коливається від 70-360 міліграмів на літр. Для порівняння, літр еспресо містить близько 1700-2250 мг кофеїну, літр завареної кави - 380-650 мг, в енергетичних напоях — близько 320 мг, в чаї - 280 мг, а в газованих напоях, таких як кола — близько 96-185 мг кофеїну. Підводячи підсумок, yerba mate займає більш-менш середину цього рейтингу. У ньому не так багато кофеїну, як у каві, але вона також міцніша, ніж чай або газовані напої. По-перше, вона набагато корисніша за всі згадані напої. Однак чи здорово це для дітей?

Усміхнені діти сидять на траві

Чи можна пити йерба мате дітям?

Відповідь на це питання не така проста, як може здатися. Діти в країнах Південної Америки, звідки родом йерба мате, п’ють напій з раннього віку. Проте йерба, яку дають дітям, зазвичай дуже слабка, дуже розбавлена, і зазвичай це один із чаїв, у якому вже є невелика кількість кофеїну або немає її зовсім. За поширеною думкою, кофеїн – це речовина, яка шкідлива для дітей. Велика його кількість може викликати перезбудження, дратівливість, зміну настрою та порушення сну. Йерба сама не повинна зашкодити, але маленькі діти, як правило, є вулканами енергії, тому їм не потрібна додаткова стимуляція. Плюс, скажемо відверто – гіркуватий смак йерби, ймовірно, не підійде маленькій дитині. Діти-підлітки часто тягнуться до напоїв, що містять кофеїн – починаючи від пепсі або кока-коли, які містять багато цукру, і закінчуючи шкідливими енергетичними напоями, тобто популярними енергетичними напоями, що містять ряд синтетичних речовин. У цьому випадку чудовою альтернативою стане здорова, натуральна йерба мате, яка додатково забезпечить підлітка вітамінами та мінералами. І щоб було ще простіше вирішити, чи варто вашим дітям пити йерба мате – якщо ви не проти того, щоб ваша дитина пила каву чи енергетичні напої, то вам точно нічого не завадить аби давати дитині йерба мате.

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel