Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Холодна йерба мате з шляхетним посмаком. Tereré серед найбільш освіжаючих напоїв у світі!

2021-06-12
Холодна йерба мате з шляхетним посмаком. Tereré серед найбільш освіжаючих напоїв у світі!

Tereré, тобто йерба мате в холодному виді - це багатовікова парагвайська традиція, яка тільки почала здобувати міжнародне визнання. В грудні минулого року потрапила у список спадщини UNESCO, нещодавно престижне видання National Geographic назвав його одним з найбільш освіжаючих напоїв у світі. Якщо, ви ще не спробували tereré, обов'язково надолужте згаяне. Тим більше, що наближається літо!

Tereré - що це, а також звідки взялася традиція пити йерба мате в холодному виді?

Парагвай - це один з нечисленних країв Південної Америки без доступу до моря. Розміщена в глибині суші, завжди була відома своїм тропічним кліматом і дуже високими температурами. В таких умова рідко хто хотів вживати зігріваючі напої. Тим часом йерба мате - це єдиний натуральний напій, який додає енергії, який можна приготувати також в холодному виді. Tereré, так його називаємо, найкраще смакує з холодною водою і кубиками льоду. Він часто збагачується так званим ‘yuyos’ - це різноманітні композиції свіжих, місцеві трави, які пропонуються на вуличних кіосках. Цікавою варіацією є також так званий ‘tereré ruso’, тобто холодна йерба мате з зимним соком. Названий так, тому що, як стверджувалося, він використовувався російськими добровольцями під час однієї з воєн, що колись велася Парагваєм.

Парагвайська йерба мате відзначена: tereré в списку UNESCO і у престижному рейтингу видавництва National Geographic!

Роки старань, в яких брали участь не тільки виробники, але й державні установи, нарешті, принесли бажаний фінал. Минулого року в грудні ‘tereré’ був офіційно вписаний в Список нематеріальної спадщини UNESCO. Як на практиці проявляється це відзначення? Це не тільки привід для гордості, а й реальна можливість захистити цінну з культурологічної точки зору практику і заохочення для наступних поколінь, аби охороняти традицію і не допустити її вимирання. Тим більше, це чудова форма популяризації туризму. Особливо для Парагваю, який загалом не належить до часто відвідуваних країн. Ми не сумніваємося, що це скоро зміниться! І це ще не всі добрі новини. Як повідомляють джерела ЗМІ, видавництво RBA, відповідальне за знаменитий журнал подорожей National Geographic, визнало tereré за один з десяти найбільш зігріваючих напоїв світу! Як самі бачите, йерба мате в холодному виді стає дедалі популярніша.

йерба мате магазин terere

Tereré в спеку! Обирай нашу пропозицію!

Ти не повинен мешкати в Південній Америці, щоб насолоджуватись освіжаючим смаком зимного ‘tereré’. В нашому інтернет магазині знайдеш спеціальний відділ з композиціями йерба мате, присвячений саме цій формі подачі напою. Вашій увазі особливо радимо одну з найновіших пропозицій марки Verde Mate Green. ‘Verano’ - це смакова варіація, створена спеціально для літнього періоду. Солодкий смак яблука і груші перебивається делікатно кислуватим цитрусом і чудово поєднується з натуральним кофеїном сушеного листя йерба мате. Це дійсно смачно у вигляді теплого настою, але справжнє обличчя він демонструє лише у вигляді ‘tereré’. Ви повинні скуштувати!

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

239,00 ГРН чистий/1шт.(478,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel