Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Pajarito - історія парагвайської досконалості

2023-07-26
Pajarito - історія парагвайської досконалості

Потужний, димний, сильний і відчутний смак, який неможливо імітувати... Це короткий опис Пахаріто, одного з моїх улюблених сортів мате. Це не новинка, а класика з більш ніж 60-річною історією. Тож давайте перенесемося в те місце в Південній Америці, де мате сильний у всіх аспектах - смаку, ароматі та стимуляції.

Підсумок:

  1. Пахаріто - парагвайський мате. Характеристики та властивості
  2. 60 років минуло... Історія бренду Pajarito
  3. Від маленької плантації до великої слави
  4. Екологічна та соціальна діяльність
  5. Мате Pajarito - широкий асортимент та найкращі відгуки
  6. Pajarito - ікона серед брендів мате

Парагвайський мате. Характеристики та властивості

Багато любителів мате, вже добре знайомі з його особливим характером, вважають Pajarito квінтесенцією смаку та аромату Ilex paraguariensis. Парагвайський бренд мате, що походить з провінції Ітапуа на півдні країни, є класикою, повз яку неможливо пройти байдуже. Виразний смак і аромат, гіркуватий і терпкий, з відчутними відтінками диму, завдяки традиційному методу обробки, відомому як барбакуа. У виробництво йдуть тільки найкраще відібране листя і гілочки Ilex paraguariensis, які повинні відповідати високим стандартам, встановленим власниками компанії. Падуб росте на плантації близько п'яти-семи років, а потім щороку, в зимовий сезон - з травня по серпень, організовують збір врожаю. Після висушування листя та гілочки подрібнюють і ретельно просівають, щоб висушений продукт, який зрештою потрапляє в упаковку, відповідав суворим вимогам стандартів якості щодо вмісту листя, гілочок та пилу. Однак перед тим, як потрапити до фірмової упаковки з пташкою, він проходить період витримки, який становить приблизно 20-24 місяці. Єрба мате - це здорова альтернатива каві та енергетичним напоям. Він чудово стимулює, а також містить багато вітамінів і мінералів, які позитивно впливають на роботу всього організму. Pajarito не відступає від стандартів у цьому відношенні. Це джерело антиоксидантів, мінералів: магнію, калію, фосфору, заліза, кальцію, марганцю, цинку і міді, а також вітамінів групи В. Виробник мате Пахаріто також вказує точний вміст кофеїну - 100 грамів сушеного продукту, залитого 1 літром води, містить 790 міліграмів кофеїну.

60 років минуло... Історія бренду Pajarito

У 1956 році Лауро Раатц та його дружина Сара на сімейній плантації Ilex paraguariensis, розташованій у Белла Віста, заснували компанію, щоб пропонувати високоякісний, 100% парагвайський продукт. Перші роки були важкими, сповненими важкої праці та жертв. Компанія розпочала оптову торгівлю в невеликій коморі. З часом, коли попит зростав, мате почали пакувати в обгортковий папір - коричневі паперові пакети, проштамповані червоним чорнилом. Щодня 300 таких пакетів потрапляли до споживачів у безпосередній близькості від компанії. На початку 1970-х років було запроваджено нову упаковку, яка відома до сьогодні і є відмінною торговою маркою бренду, із зображенням птаха, що сидить на гілочці падуба, на тлі червоного, білого і синього кольорів - національних кольорів Парагваю. Сім'я Раатц твердо вірила в успіх парагвайського продукту. Компанія зростала день за днем, місяць за місяцем. Дедалі краща якість і водночас дедалі більші обсяги виробництва приносили прибуток, а зароблені гроші розумно інвестувалися. У 1985 році мате Пахаріто вийшов у світ. Першою країною, яка визнала парагвайський чай мате, став Тайвань. Потім Pajarito почали експортувати до Канади. У 1988 році компанія придбала пакувальну машину для чайних пакетиків і стала першою компанією, яка розробила інноваційний мате косідо - мате в чайних пакетиках.

Від маленької плантації до великої слави

Сьогодні компанія є однією з найбільших у світі серед виробників мате. Хоча виробництво зараз повністю механізоване, пам'ять про початок компанії все ще бережуть, а власники посилаються на традиції та досвід, набутий протягом багатьох років. Компанія, заснована Лауро Раатцем та його дружиною, була невеликим місцевим підприємством, а сьогодні в Lauro Raatz S.A. працює понад 100 осіб, і ще 80 осіб зайняті на щорічному зборі врожаю. Щодня виробляється 15 000 пакетів високоякісного мате, який потрапляє до споживачів на всіх континентах у більш ніж 47 країнах світу. Площа вирощування охоплює понад 300 гектарів (включаючи органічне вирощування). Pajarito є справжньою гордістю Парагваю та класикою серед мате.

Yerbata mate Pajarito

Екологічна та соціальна діяльність

Варто зазначити, що Lauro Raatz S.A. - це не просто компанія, орієнтована на отримання прибутку. Компанія також працює для місцевої громади - фінансово підтримує школи, фінансує стипендії, підтримує культурні та спортивні заходи. Компанія також бере участь у створенні міських парків і садів, надає житлову підтримку своїм працівникам. Lauro Raatz S.A. не боїться конкуренції і не закривається від співпраці з місцевими фермерами. Вона постачає їм саджанці та розвиває їхні знання про вирощування мате. Філософія компанії міститься у двох реченнях: "Нонконформізм за своєю природою" та "Роби сьогодні те, про що інші подумають завтра". Компанія постійно шукає нові можливості, адаптуючись до запитів споживачів. Тож ми можемо бути впевненими у майбутньому бренду Pajarito - він і надалі буде позитивно дивувати людей у всьому світі! Цікавим фактом є те, що компанія є відкритою для громадськості - екскурсійні групи можуть відвідати штаб-квартиру компанії шість днів на тиждень. Там відвідувачі можуть переглянути фільми про історію та процес виробництва мате, продегустувати місцевий продукт, відвідати цехи пакування та зберігання мате, а також побачити органічну частину вирощування. Для відвідувачів відкрито музей родини Раатц та їхньої компанії.

Мате Пахаріто - широкий асортимент та найкращі відгуки

Пахаріто - типовий парагвайський мате. Як його заварювати? Він ідеально смакує як у теплому вигляді - залитий водою з максимальною температурою 80 °C - так і у вигляді крижаного терере. Завдяки своїй інтенсивності, характерній для парагвайського сорту мате, Пахаріто рекомендується людям, які вже знайомі зі смаком Ilex paraguariensis. Найпопулярнішими та найрейтинговішими серед споживачів є класичний мате - без добавок: Pajarito Elaborada та Pajarito Selección Especial, виготовлені з листя Ilex paraguariensis найвищої якості. Бренд також пропонує щось для тих, хто любить мате з добавками, наприклад, Pajarito Menta Limón, з додаванням м'яти та лимону, або Pajarito Compuesta con Hierbas - збагачений композицією ароматичних трав. Переглядаючи пропозицію бренду Pajarito, варто також звернути увагу на мате, розфасований у пакетики - мате косидо. У пачці міститься 20 пакетиків з 3 г сушеного мате. Це чудове рішення для шанувальників мате, які не мають часу готувати його за допомогою мате-гурди та бомбільї. Просто залийте пакетик мате окропом - і все готово!

Pajarito - ікона серед брендів мате

Pajarito - це ікона серед брендів мате. Якість, традиції та квінтесенція справжнього парагвайського характеру. Кожен, хто любить інтенсивність, особливий смак, аромат і силу мате, рано чи пізно потягнеться до Pajarito. Де найкраще його купити? В інтернет-магазині мате - MateMundo.com.ua, звичайно ж!

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Taragui Energia 0,5 кг Okazja

Taragui Energia 0,5 кг

167,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу: 167,00 ГРН/1шт.0% Звичайна ціна: 239,00 ГРН чистий/1шт.-30%(334,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel