Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Органічна guayusa краща! Ось чому ви повинні робити ставку на сертифікований продукт.

2021-07-19
Органічна guayusa краща! Ось чому ви повинні робити ставку на сертифікований продукт.

Pachamama — це один з новаторських брендів Ilex guayusa в нашій країні та водночас перший, отриманий з органічної плантації. Відмінні якості продукту призвели до того, що він швидко виріс до рангу рідного лідера цього все ще зростаючого ринку. Не дивно, що на горизонті з'явилося кілька конкурентних продуктів. Проте, хоча вони часто виглядають привабливо, вони рідко відповідають якості органічних продуктів.

Органічний продукт, тобто який? Кілька слів про сертифікати.

У кожній галузі ми знаходимо компанії, які надають величезне значення першокласним пропонованим товарам, а також тих, хто намагається максимізувати прибуток коштом якості продукції. Водночас, маркетологи всіляко намагаються приховати будь-які незручні факти про пропонований товар. Вони знають, що мало хто надає значення читання інформації на етикетках, а покупка визначається поверхневим враженням. В результаті, спокушений привабливою рекламою споживач часто обманюється на просто паршиві продукти з сумнівними якостями. Він втрачає і себе, і компанії, для яких якість є пріоритетом, але у них немає достатніх можливостей для просування. Несправедливо? Безумовно. На щастя, вдалося виробити дотримані в усьому Європейському Союзі механізми, що допомагають популяризації продуктів харчування, які, завдяки високій якості - просто заслуговують цього. Мова, звичайно, про екологічні сертифікати.

Ви, звичайно, вже зустрічалися з упаковками, прикрашеними фірмовою зеленою іконою і білими зірочками, розташованими в контурі листа. Саме так позначаються органічні продукти. Бажання отримати сертифікат пов'язано з необхідністю дотримання ряду стандартів якості. Необхідно довести, що продукт створюється шляхом сталого використання природних ресурсів. Більш того, він повинен служити підтримці регіонального екологічного балансу. Він також повинен впливати на поліпшення родючості ґрунту і підтримку якісних вод. Для цього необхідно виключити використання пестицидів, гербіцидів, нафтопродуктів та інших хімічних речовин. Також виключається вирощування насіння, підданих генетичної модифікації. На відміну від великих монокультурних плантацій, орієнтованих на максимальну рентабельність виробництва, легше отримати сертифікацію для невеликих сімейних ферм. У багатьох випадках їм не потрібно вносити стільки вдосконалень, оскільки вони засновані на традиційній моделі. Така ситуація у випадку з виробником guayusa марки Pachamama.

guayusa органічна екологічна плантація марки pachamamaСертифікована плантація, на якій росте наша guayusa

Органічний guayusa бренду Pachamama. Перевершує конкурентів!

Pachamama - це перша органічна guayusa в Польщі. Створена на сімейній плантації в еквадорській провінції Напо. Урожай збирають вручну, і подальша обробка, обмежена самими основними, традиційними брендами, швидко завоювала визнання любителів енергійних напитків. Звичайно, велика заслуга в цьому успішних варіацій з сертифікованими добавками трав або фруктів. Однак ключову роль відіграють не тільки добавки, але, перш за все, сама суш ilex guayusa. Його відрізняє красивий, соковито-зелений колір, відсутність паличок і тонкий, рослинний аромат. Після заварювання набуває однорідний темний колір і приємний аромат, що нагадує настій кропиви. Смак єдиний у своєму роді. Ми не усвідомлюємо тут свого роду "площинність", серед продуктів, що не є сертифікованими. Все це відрізняється ефірними нотками та водночас не пригнічує занадто інтенсивним запахом. Відмінні якості роблять Pachamama прекрасно гармонійним з натуральними добавками. Це доводить цілих 7 варіацій смаку. Кожен з них являє собою злиття органічного ilex guayusa, фруктів і трав органічного походження. Замість того, щоб експериментувати з підозрілими продуктами незрозумілого походження, краще зробити ставку на перевірену, вже давно існуючу і чудову оцінку клієнтів guayusa Pachamama. Органічний сертифікат забезпечений!

Рекомендовано

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 кг

150,00 ГРН чистий/1шт.(600,00 ГРН / kg)
Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

239,00 ГРН чистий/1шт.(478,00 ГРН / kg)
Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

Guarani Energia con Guarana 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel