Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Керамічна гуампа Felipe - прибл. 200 мл

Керамічна гуампа Felipe - прибл. 200 мл

  • Феліпе 200 мл - це керамічний матеріал для йерба мате. Його характерна форма є результатом натхнення гуампа, традиційної посудини з рогів великої рогатої худоби, популярної, зокрема, серед гаучо, тобто аргентинських ковбоїв.
Розмір
200,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 208.33 pts.

“Felipe” - це керамічний матеріал для йерба мате. Його характерна форма є результатом натхнення гуампа, традиційної посудини з рогів великої рогатої худоби, популярної, зокрема, серед гаучо, тобто аргентинських ковбоїв. Міцна конструкція з високоякісної керамічної глини забезпечує високу стійкість до пошкоджень і гарантує оптимальні теплоізоляційні властивості. Стильний дизайн поєднується зі зручністю використання. Посудина дуже зручна і водночас викликає інтерес до цікавого зовнішнього вигляду. Також його дуже легко підтримувати щодня. На відміну від дерев'яних посудин, гуампа "Феліпе" не вимагає спеціальної підготовки і готова до використання одразу після ошпарювання гарячою водою.

Інформація про продукт:

Місткість: приблизно 200 мл

Висота: 14 см

Діаметр біля основи: 5 см

Діаметр зверху: 6 см

Оригінальний продукт від Cebador. Запрошуємо відвідати  офіційний веб - сайт бренду.

Бренд
Код виробника
5903919011059
Код виробника
5903919011059
Марка
Cebador
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel