Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Guayusa Pachamama Energia - з органічним сертифікатом - 100 г
Guayusa Pachamama Energia - з органічним сертифікатом - 100 г
Guayusa Pachamama Energia - з органічним сертифікатом - 100 г
Guayusa Pachamama Energia - з органічним сертифікатом - 100 г
Guayusa Pachamama Energia - з органічним сертифікатом - 100 г
Guayusa Pachamama Energia - з органічним сертифікатом - 100 г

Guayusa Pachamama Energia - з органічним сертифікатом - 100 г

 • Guayusa Pachamama Energia - це продукт, який забезпечить Тобі пробудження в поєднанні з делікатним смаком.
Вага нетто
Розмір
150,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Ціна за одиницю1 500,00 ГРН / kg
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 156.25 pts.

Ilex Guayusa - що це? 

Почалася справжня революція на ринку чаїв! Ilex guayusa - це вид падуба тісно пов'язаного з популярним йерба мате. Хоч рослина поки що не є дуже відомою, ви точно скоро досвідчитесь у її популярності! Настій на основі guayusa містить дуже багато корисних інгредієнтів. Крім того, має більш високу концентрацію кофеїну і володіє прекрасним м'яким смаком. Guayusa протягом століть був важливим елементом культури еквадорських і перуанських індіанців. Виявляється, вона є незамінною під час посилених фізичних і психічних навантажень, наприклад, на полюванні або під час релігійних свят. Тільки недавно guayusa почала викликати зацікавлення у споживачів за межами південноамериканського культурного кола. Марка Pachamama - це новаторський продукт у відповідній категорії на нашому ринку і одночасно перша органічна guayusa доступна в Польщі! Назва "Pachamama" посилається на ім'я інкської богині, покровительки південноамериканської фауни і флори, в тому числі сільськогосподарських плодів, до яких належить саме ilex guayusa.

Guayusa Pachamama Energia - властивості та оздоровчі функції

  • Відмінно збадьорює. Кожна порція настою - це близько 3% чистого кофеїну, guayusa є одним з найкращих збадьорюючих напоїв!
  • В індійській традиції буває використана з метою відчуття усвідомлених сновидінь.

Чудові властивості 'guayusa' призводить до того, що дедалі збільшується кількість її поціновувачів. Найбільше її прагнуть люди, схильні до великих фізичних і розумових навантажень. Серед них велику групу становлять спортсмени, бізнесмени чи програмісти.

Guayusa Pachamama Energia - екологічна guayusa з додатком гуарани

Pachamama Energia - це збадьорюючий мікс органічного еквадорського ilex guayusa і гуарани. Так само як і сама guayusa, південноамериканський фрукт цінується за велику кількість натурального кофеїну. Поєднання цих двох складників змушує нас мати справу з сильно збадьорюючим міксом, який забезпечить дійсно довготривалу бадьорість. Нічого дивного, що він досконало себе реалізує, як альтернатива до кави чи енергетиків. Останнім складником в нашому органічному міксі є лемонграс. Pachamama Energia - це ароматна композиція з сильним збадьорюючим ефектом. Настійно рекомендуємо!

Guayusa Pachamama Energia - приготування напару

Існує два шляхи заварювання ‘guayusy’:

   • В посудину ємністю 200-300 мл вміщуємо 2-4 ложечки сухої трави. Доливаємо кипяток. Після 5 хв заварювання можемо скуштувати напар.
   • До киплячої води (близько 500 мл) всипаємо 2-4 ложки столові ‘guayusy’. Варимо її ще близько 3 хвилин і переливаємо в посудину для дегустації.

Делікатний смак ilex guayusa робить настій відмінним з додаванням соків, фруктів або цукру. У нас також може виникнути спокуса змішати його з іншими травами, а також самою йербою мате. фруктами, соками, цукором та іншими травами, включаючи саму йербу мате. Напій можна подавати як в холодному, так і в теплому вигляді.

Guayusa Pachamama Energia - склад:

органічне сухе листя ilex guayusa без патичків, органічний лемонграс, органічна гуарана

Додаткова інформація:

Екологічний продукт. Сертифікат органічності: PL-EKO-02 (Сільське господарство з поза ЄС).

На території закладу упаковуються продукти, що містять горіхи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб упакування проходило з максимально малою кількістю вмісту алергенів. Однак, ми не можемо на 100% гарантувати, що продукт не буде містити алергенів

Бренд
Код виробника
5902701424053
Код виробника
5902701424053
Вага нетто
100 г
Додаткові інформації
Продукт може містити арахіс, деревні горіхи та злаки, що містять глютен.
PL-EKO-02 (Сільське господарство з-поза ЄС).
Спосіб зберігання
Зберігати в сухому, прохолодному місці.
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel