Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Kraus Organica 0,25 кг
Kraus Organica 0,25 кг
Kraus Organica 0,25 кг
Kraus Organica 0,25 кг
Kraus Organica 0,25 кг
Kraus Organica 0,25 кг

Kraus Organica 0,25 кг

Вага нетто
Розмір
190,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Ціна за одиницю760,00 ГРН / kg
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 197.92 pts.

Kraus Orgánica абсолютно натуральна йерба. Його кущі ростуть на екологічній плантації в гармонії з навколишнім середовищем. Збір урожаю обмежений через характер вирощування, вільний від заходів захисту та хімічної обробки. Інноваційний метод сушіння сировини також робить Kraus унікальним: Зазвичай йерба мате сушать (коптять) у димі вогню, тут застосовують інноваційну технологію сушіння гарячим повітрям. Цей метод позбавляє напій від димчастого і різкого присмаку. Kraus Organica це все ще гіркий йерба, але з трохи трав’янистим (свіжим) присмаком. Смак легкого пробуджує. Щиро рекомендуємо.

Зміст упаковки:

Дрібні листочки та палички (100% йерба мате)

Смак і аромат йерба мате:

Класичний йерба мате зі значно зменшеним димним ароматом. Ароматний та смаковий характер рослини є домінуючим. Гірка, приємна. Така якою створила природа.

Додаткові інформації:

Сертифікований як продукт добросовісної торгівлі (Fair for life), нагороджений на численних ярмарках як екологічний продукт. Mate - один з небагатьох, хто пройшов сертифікацію кошерного виробництва.

Бренд
Код виробника
7798059750177
Код виробника
7798059750177
Вага нетто
250g
Гіркота мате
м'який мате, з легкою гірчинкою (2/5)
Вміст пилу в мате
низька кількість пилу
Міцність мате
середня стимуляція (3/5)
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel