Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Органічні продукти

( кількість продуктів: 51 )

Органічні продукти. Енергія прямо з природи

З кожним роком наша обізнаність як споживачів зростає. Ми звертаємо більше уваги на те, що ми обираємо, на етикетки продуктів, їх походження та склад. Ми прагнемо їсти продукти, які є корисними для здоров'я та максимально якісними. Зростає мода на органічну їжу, на здоровий спосіб життя і на екологію в цілому. Але це не просто короткостроковий тренд - це необхідність, заради нашої планети, яку ми все більше експлуатуємо. Ми також дотримуємося принципів еко-філософії і, відповідно до цього, пропонуємо вам, нашим клієнтам, широкий асортимент корисних, сертифікованих органічних продуктів, без штучних добавок.

Що таке органічні продукти?

Продукти з позначкою "біо" або "еко" в назві набагато якісніші, ніж звичайні продукти. Перебування на вищій полиці передбачає дещо вищу ціну, але варто платити більше за те, що корисно не тільки для людини, але й для навколишнього середовища в цілому. Органічні продукти мають такі ж властивості, як і ті, що вироблені традиційним способом. Органічне походження не впливає на смакові та ароматичні якості або на їхні характеристики, але приносить багато інших переваг, які роблять органічну їжу тією, до якої варто тягнутися. Однак, давайте спочатку пояснимо, які продукти вважаються органічними і як вони маркуються.

Переваги органічних продуктів

На відміну від масового виробництва, органічні ферми зосереджені на продукті, а не на максимізації прибутку. Це призводить до високої якості продукції, яку вони виробляють. Висока якість еко-продуктів - не єдина їхня перевага. Їжа, яка походить з органічного землеробства, є більш здоровою. Рослини зазвичай вирощуються на більш родючих ґрунтах, багатих на цінні мінерали, а це означає вищу концентрацію вітамінів і поживних речовин. Органічні продукти, хоча вони працюють так само, як і звичайні, містять більше вітамінів і мінералів. На органічних фермах, де вирощують мате, чай, каву, їстівні квіти та інші продукти, не використовують шкідливих пестицидів чи штучних хімікатів. Рослини дозрівають самостійно, майже без втручання людини. Відповідно до власного вегетаційного циклу. Це впливає не лише на їхній розвиток, а й на всю екосистему - органічна плантація не загрожує іншим видам рослин і тваринам, що живуть поруч. Зрілі рослини збираються вручну - не використовується важка техніка, яка втручається в природне середовище, руйнуючи його. Подальше виробництво використовує традиційні методи замість передових технологій, що часто призводить до утворення шкідливих відходів. Турбота про навколишнє середовище - найважливіший аспект органічного виробництва, але він має і більш широке значення. Виробники органічних продуктів харчування - це, як правило, невеликі місцеві фермерські господарства з високою трудовою та виробничою етикою. Вони мають сильну прихильність не тільки до навколишнього середовища навколо них, але й до своїх місцевих громад.

Органічний логотип - гарантія якості

Organic certificate logo

В Європейському Союзі органічні продукти маркуються органічним логотипом ЄС - білим листком, що складається із зірок, які походять від прапора Європейського Союзу, на зеленому тлі. Логотип означає, що продукт, на якому він зображений, був сертифікований як органічний, тобто щонайменше 95% його інгредієнтів були органічно вирощені. Кожен етап виробництва в компанії, яка прагне отримати сертифікат, підлягає суворим стандартам і контролю. У нашому магазині ми пропонуємо органічний мате, який іноді також має інші сертифікати, що підтверджують його високу якість, етичність виробництва та повагу до природного середовища. Часто можна зустріти сертифікат Rainforest Certified Alliance з характерною зеленою жабою на логотипі, виданий міжнародною некомерційною організацією, що займається захистом навколишнього середовища, метою якої є захист довкілля, добробуту працівників та місцевої громади. Органічна йерба також часто сертифікована логотипом Fair for Life, який гарантує дотримання стандартів справедливої торгівлі - це стосується аспектів торгівлі та виробництва.

Обирай природу!

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб усі продукти, доступні в нашому магазині, були найвищої якості, незалежно від того, чи вони вироблені традиційним способом, чи органічно вирощені. Однак ми особливо рекомендуємо органічні продукти, якщо ви хочете зберегти здоров'я собі та своїм близьким. У нашому магазині ви знайдете безліч органічних продуктів, позначених логотипом зеленого листя: мате, їстівні квіти, спеції та багато-багато іншого. Це не тільки для тих, хто шукає якісні продукти, але перш за все для тих, хто свідомо підходить до того, що купує. Екологія - це не просто мода, а певна філософія і боротьба за благополуччя нашої планети!

 

pixel