Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Kraus Organica 25x2г

Kraus Organica 25x2г

Розмір
150,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Ціна за одиницю3 000,00 ГРН / kg
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 156.25 pts.

Опис і дія йерба мате:

Kraus Organica абсолютно натуральна йерба мате. Його кущі ростуть на екологічній плантації в гармонії з навколишнім середовищем. Збір урожаю обмежений через характер вирощування, вільний від заходів захисту та хімічного стимулювання. Інноваційний метод сушіння сировини також робить Kraus унікальним: Зазвичай йерба мате сушать (коптять) у димі вогню, тут застосовується інноваційна технологія сушіння гарячим повітрям. Цей метод позбавляє напій від димчастого і пряного присмаку. Kraus Organica все ще є гіркою йербою, але з трохи трав’янистим (свіжим) присмаком. Смак легкого пробудження. Рекомендуємо.

Зміст упаковки:

Крихітні листя і палички (100% йерба мате)

Смак і аромат йерба мате:

Класичний йерба мате зі значно зменшеним димним ароматом. Ароматний та смаковий характер рослини є домінуючим. Гіркий, приємний, таким як створила природа.

Додаткові інформації:

Сертифікований продукт добросовісної торгівлі (Fair for life), нагороджений на численних ярмарках як екологічний продукт. Mate - один з небагатьох, хто пройшов сертифікацію кошерного виробництва.

Бренд
Код виробника
7798059750078
Код виробника
7798059750078
Вага нетто
50g
Гіркота мате
м'який мате, з легкою гірчинкою (2/5)
Вміст пилу в мате
низька кількість пилу
Міцність мате
середня стимуляція (3/5)
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel