Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Yerba mate Rosamonte - аргентинська сила та смак

2023-11-15
Yerba mate Rosamonte - аргентинська сила та смак

Від невеликого сімейного бізнесу до одного з найбільш впізнаваних аргентинських брендів мате - такий шлях пройшла компанія Rosamonte. Це легенда про мате, яка сьогодні спокушає споживачів у всьому світі своєю особливою виразністю смаку та аромату.

Підсумок:

  1. Від сімейного бізнесу до всесвітньо відомого бренду. Історія Rosamonte
  2. Що таке мате Rosamonte?
  3. Чому саме Rosamonte?
  4. Виразний мате для виразних людей

Від сімейного бізнесу до всесвітньо відомого бренду. Історія Rosamonte

Історія Rosamonte бере свій початок у 1936 році, коли Деметріо Гренюк, син українських емігрантів, створив сімейний бізнес в Апостолесі, Аргентина, в провінції Місьйонес. Разом зі своєю дружиною Каталіною він присвятив себе вирощуванню та сушінню мате. Бізнес розвивався поступово, але справжнє розширення і фактичне створення бренду Rosamonte відбулося в 1966 році. Саме тоді Гренюк купив свій перший млин. Родинна плантація перетворилася на справжній, масштабний комерційний бізнес. Компанія розширила свою діяльність в інших галузях - виробництві чаю, рибальстві, тваринництві та лісовому господарстві. Однак найбільше вона відома як один з найкращих аргентинських виробників мате, що цінується в усьому світі. У 1970-х роках компанію перейняли сини Деметріо і Каталіни, Роман і Луїс, які неухильно розвивали підприємство на багатьох рівнях. Були найняті фахівці, які ретельно вивчали умови для вирощування мате - атмосферу, вологість ґрунту і повітря, сонячне світло і кількість опадів. Всі ці фактори є важливими для розвитку Ilex paraguariensis, і компанія була зацікавлена в тому, щоб у кожну пачку мате потрапляли найкращі рослини. Сини Гренюка також брали активну участь у просуванні бренду Rosamonte, спонсоруючи місцеві футбольні клуби та гоночні команди. Місцева футбольна команда, Club Deportivo Rosamonte, була названа на честь бренду. Форма футболістів була ідентична кольорам фірмової упаковки Rosamonte - червоному та чорному.

Yerbata mate Rosamonte

Який він - мате Rosamonte? Властивості та ефекти

Сила мате Rosamonte полягає в постійній селекції, починаючи з вибору саджанців. Ilex paraguariensis росте на родючому ґрунті, багатому на мінерали та органічні компоненти. Рослини вирощують без пестицидів та штучних добрив. Збір врожаю триває з квітня до кінця вересня. Залежно від версії продукту, Розамонте витримується від одного до двох років. Наступні етапи виробництва, починаючи зі збору врожаю, повністю механізовані. Компанія також може похвалитися спеціальною лабораторією, де тестуються властивості зібраного листя та гілочок. Компанія має одну з найсучасніших сушильних установок, що забезпечує стабільність та ефективність різних процесів термічної обробки врожаю.

Єрба мате з ароматом троянди?

Існує легенда, що в смаку йерба мате від Rosamonte відчутна ніжна нотка троянди, яка, як кажуть, виникає завдяки витримці висушеного продукту з рожевим деревом. Деякі люди взагалі не відчувають цього смаку і аромату, а інші відчувають його досить чітко. Незрозуміло, чи міфічний смак і аромат, який відчувають деякі шанувальники Rosamonte, навіяний назвою бренду, що дослівно перекладається з італійської як "рожева гора", чи логотипом, на якому зображена троянда. У свою чергу, відсутність трояндового смаку та аромату дехто пояснює вивітрюванням продукту. Щоправда, сам виробник офіційно про це не заявляє, тож питання рожевої ноти Rosamonte жодним чином не підтверджено. Однак, що безперечно, так це інтенсивність і виразність смаку та аромату аргентинського мате Rosamonte. Він має гірчинку і характерну "стягнутість" на язиці при вживанні.

Розамонте - доза здоров'я

Як і всі мате, Розамонте містить високу дозу кофеїну, тому він чудово стимулює, покращує концентрацію уваги та додає енергії. Тому він є чудовою альтернативою каві та енергетичним напоям. Це також джерело вітамінів, мінералів та антиоксидантів, які мають багато позитивних властивостей. Зокрема, він містить вітаміни A, B, C і E, а також мінерали: фосфор, натрій, магній, калій, кальцій і залізо. Rosamonte - це справжня доза чистого здоров'я - недарма його рекомендує Аргентинське кардіологічне товариство. Виробник вказує на упаковці мате інформацію про поживні властивості. Наприклад, 50 г Rosamonte Tradicional містить:

Енергетична цінність мате Розамонте: 88 кДж/21 ккал;
Білок: 0.60g;
Жир: 0g;
Насичені жири: 0g;
Транс-жири: 0g;
Вуглеводи: 4.70g;
Цукор: 1.10g;
Натрій: 6 мг;
Клітковина: 0g.

Чому Rosamonte? Давайте перевіримо пропозицію бренду

Хоча більшість етапів виробництва мате Rosamonte є спільними для всіх його різновидів, деякі фактори, такі як дата збору врожаю, час сушіння та витримки, впливають на різницю між продуктами. Вони відрізняються за кольором упаковки. Усі варіанти Rosamonte - це чистий мате, без жодних добавок. Асортимент бренду включає: традиційний мате, більш легку версію, рекомендовану для початківців, спеціально відібраний мате, мате в лляному мішечку, мате косідо - в зручних пакетиках, деспалада (тільки листя), терере - спеціальний продукт, призначений для приготування холодних напоїв. Yerba mate Rosamonte - це класика, до якої варто тягнутися. Як його заварювати? Так само, як і будь-який інший мате - за допомогою калабаша та бомбільї, заливаючи водою температурою близько 70-80 °C.

Експресивний мате для експресивних людей

Відгуки про аргентинський бренд в переважній більшості позитивні. Це один з найкращих мате, доступних на ринку. Один іноземний рецензент оцінив його як: "неперевершено смачний". Чому? "Якщо ви дійсно хочете гіркий мате, Розамонте - один з найкращих варіантів. Завдяки своїм гострим інгредієнтам, він сподобається "шорстким частинам" вашого піднебіння (...). Розамонте - це мате, який вам подобається або не подобається, у вас немає нічого середнього".

Ми дуже любимо Розамонте і впевнені, що він сподобається і вам. Якщо ви хочете відчути смак справжньої аргентинської класики, то мате Rosamonte - чудовий вибір. Ціна також радує - вона адекватна якості продукту. У нашому магазині MateMundo.com.ua доступні різні варіанти цієї аргентинської йерби - в більш міцних і м'яких версіях, всі вони варті того, щоб їх спробувати! До того ж, за дуже привабливими цінами. Ласкаво просимо!


Джерело інформації:

  1. Wikipedia: Rosamonte.
  2. rosamonte.com.ar.
  3. Fundación Cardiológica Argentina.
pixel