Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Yerba mate на осінь. Ознайомтесь з нашими пропозиціями!

2021-10-28
Yerba mate на осінь. Ознайомтесь з нашими пропозиціями!

Осінь в самому розпалі, тому типові літні смакові варіації починають поступатися місцем більш зігріваючим композиціям. Якщо ви шукаєте ароматний yerba mate для довгих вечорів, у нас є кілька дійсно чудових пропозицій!

Смажена Verde Mate Toasted

Те, що відрізняє продукцію популярної марки від бразильської Parany, так це її соковитий зелений колір і м’який, рослинний аромат настою. Тому в порівнянні з іншими варіаціями смаку Verde Mate Toasted є різновидом «чорної вівці». Все через зовсім іншу техніку обробки сухофруктів. Ми маємо справу з деспалада йерба мате, яку смажили в спеціальній духовці. Все це набуває шоколадного кольору і неповторного смаку, що нагадує какао і навіть каву! Підсмажена завжди найкраще проявляється як теплий настій. Ми не сумніваємося, що осінь – найкраща пора, щоб насолодитися цією дивовижною Yerba mate!

yerba mate verde mate toasted

Guarani Let It Snow

На початку слід зазначити: ми прекрасно знаємо, що прем’єрна йерба парагвайського бренду Guarani створена з думкою про святковий сезон. Однак це не змінює того факту, що ця зігріваюча композиція також чудово вписується в осінній ореол. Ключову роль тут відіграє пряне поєднання яблука, кориці та імбиру. Їх аромат чудово доповнює благородний гіркий смак парагвайського йерба мате. У нас є відчуття, що Let it Snow стане справжнім хітом осінньо-зимового сезону!

yerba mate guarani let it snow

Verde Mate Jager

Одна з найгучніших прем'єр за останні тижні. Варіація йерба мате, натхненна трав’яними настоянками, має дуже багатий склад. Його велика ефірна основа значною мірою пояснюється поєднанням анісу, фенхелю та м’яти. Саме завдяки цим доповненням Verde Mate Jager так чудово розігріває. Не зволікайте та спробуйте Jager купуючи у нашому магазині!

yerba mate verde mate jager

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel