Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Yaguar Fiesta. Спробуйте йербу мате з полуничним смаком!

2021-06-30
Yaguar Fiesta. Спробуйте йербу мате з полуничним смаком!

У нас є щось чудове для всіх любителів фруктових смаків! Йерба Yaguar Fiesta - це ідеальне поєднання полуниці, лемонграсу та м’яти в збалансованих пропорціях, яке сподобається як новачкам, так і досвідченим матеїстам. Захоплюйтеся бразильськими акцентами, укладеними в цю дивовижну суміш! Запрошуємо до читання!

Полуниця і Йерба мате. Нова пропозиція від марки Yaguar!

Йерба мате від Yaguar має багатовікові традиції виробництва в Південній Америці. Завдяки процесу сушіння димом листя і патичок парагвайського падуба набувають благородства, що, однак, не робить смак надмірно гірким. Йерба мате від Yaguara завдяки тривалому сезонному періоду (дозрівання), який становить аж 18 місяців, таким чином суміш позбавлена ​​гіркого присмаку. Більше того, падуб культивується в природній екосистемі без використання пестицидів та хімікатів. Незважаючи на свій ніжний смак, Yaguar Fiesta містить велику кількість кофеїну! Той, хто шукає природного збадьорення, повинен спробувати йербу! Ця нова пропозиція завдяки своєму фруктовому та освіжаючому смаку може подаватися у традиційній формі, тобто теплій, або у формі терере, а соки, кубики льоду або свіжі фрукти лише посилять його феноменальний смак! Не чекайте і відкрийте його смак сьогодні!

yerba mate Yaguar Fiesta

Нова йерба мате від Yaguar у фруктовому виданні

Майже 20% композицій Yaguar Fiesta - це натуральні добавки, які надають суміші солодкий і злегка органічний смак. Солодке та ароматне додавання полуниці було протиставлено освіжаючій м’яті та злегка кислуватому лемонграсу. Незвичайний аромат цієї йерби мате надають пелюстки троянд, які при заливанні теплою водою виділяють свій райський аромат. Понад 80% суміші - це сушений падуб, вирощений на сонці Бразилії, що складається з дрібно подрібнених паличок, листя та пилу. Оскільки йерба мате Yaguar Fiesta сподобається початківцям та досвідченим матеїстам, це може стати незвичайним подарунком для коханої людини. Хочете спробувати Терере? Немає проблеми! Yaguar Fiesta дуже добре підходить для приготування холодного та освіжаючого напою. Ми впевнені, що інгредієнти, використані у варіації, завоюють серця всіх любителів йерби!

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

239,00 ГРН чистий/1шт.(478,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel