Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Verde Mate Coffee Tostada. Спробуй кавовий yerba mate з молоком!

2021-06-10
Verde Mate Coffee Tostada. Спробуй кавовий  yerba mate з молоком!

В нашому магазині ми запрезентували чергову прем’єру! Yerba mate Coffee Tostada то найновіший продукт з марки Verde Mate, який є зовсім іншим ніж всі інші до цього часу! Дізнайся, що в собі містить нова `tostada` і як можеш її приготувати, аби мати змогу насолодитися смаком на всі 100%!

Verde Mate Coffee - простий вибір!

Verde Mate Coffee - це продукт, який є досконалою відповіддю на одвічне питання: кава чи yerba mate. В складі міститься yerba mate і мелена кава високої якості. Таке поєднання гарантує досконале і довготривале відчуття бадьорості, а також неповторний смак. Verde Mate Coffee to ‘tostada’ - листя висушують в спеціальній печі, завдяки чому отримуємо характерний темний колір і аромат. Також відчутні ноти шоколаду і кави, які приємно поєднуються з натуральним запахом парагвайського падуба. Ви самі бачите, що вам більше не потрібно приймати важке рішення, Verde Mate Coffee - це поєднання кави і  yerba mate в одному!

Yerba mate з молоком!

Залите теплою водою сушене листя набуває інтенсивного, глибокого аромату, який наповнюють шоколадні і кавові ноти. Це справжнє задоволення для любителів кави - приготований настій має неповторний смак і чудово бадьорить. Тим, що відрізняє Verde Mate Coffee є факт, що ви можете приготувати його не тільки з водою, а також приготувати відмінний ‘mate de leche’, тобто yerba mate з молоком! Можеш також використати з цією метою, як холодне так і тепле молоко, в залежності від того, які в тебе побажання. Ми рекомендуємо версію з теплим молоком, так як під впливом підігрітого напою виділяється приємний, зігріваючий, кавово-шоколадний аромат, який досконало поєднується з молоком, заспокоюючи і забезпечуючи приємні смакові відчуття.

VM Coffee це yerba mate, яку можна залити молоком.

Як приготувати Verde Mate Coffee з молоком?

Як було описано вище, щоб приготувати ‘mate de leche’ з Verde Mate Coffee, можна використовувати холодне і тепле молоко. Якщо обереш другу версію, то підігрій молоко в мікрохвильовій печі або на плитці. Але пам’ятай, що температура не повинна бути надто висока - не потрібно кип’ятити молока - вистарчить підігріти його до 80 градусів. 
Спробуй yerba mate Verde Mate Coffee вже зараз.

Пропорції сушеного листя відповідно з молоком можуть бути такі самі, як під час приготування настою з використанням води. Всип порцію продукту до посудини, сформуй гірку і залий молоком. За декілька хвилин відчуєш аромат, перед яким не можливо встояти. Варто пам’ятати, що готуючи yerba mate з холодною водою або молоком, потрібно зачекати трішки довше, адже під впливом нищих температур повільніше проявляється смак і аромат листя. Що важливо, незалежно від того, чи обереш варіант з водою, чи з молоком, порцію листя можеш заливати кілька разів - аромат є довготривалим і інтенсивним, дякуючи чому Verde Mate Coffee можеш насолоджуватись впродовж довгого часу! 

Verde Mate Coffee прем'єра в магазині MateMundo.com.ua

Отже, приготована yerba mate досконало зігріває і сприяє розслабленню - це ідеальна пропозиція для лінивих осінньо-зимових днів! Настійно рекомендуємо!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel