Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Як намовити друзів пити йерба мате? Дізнайтесь наші способи!

2021-05-24
Як намовити друзів пити йерба мате? Дізнайтесь наші способи!

Йерба мате завжди був ідельною причиною для зустрічей, напій допомагав відкритись людям і зміцнити їх дружбу! Але що робити, якщо ми самотні в нашій “матеїстичній” пристрасті, а друзі після фрази “йерба мате” дивно оглядаються і висміюють? Відповідь проста, спробуємо переконати! Так склалось, що ми маємо способи!

Не відразу в глибоку воду! З йерба мате потрібно знайомитись поступово.

Напевно не один раз пропонуючи спробувати йерба мате, спостерігали перекривлене обличчя, і відповідь, що напій був би насправді добрий, якби не той факт, що страшенно гіркий. А якщо ви дали скоштувати новачку напій з солідною порцією Pajarito або іншою міцною йербою з Парагваю, то це взагалі не дивно! Ми абсолютно не хочемо дискредитувати цей відомий бренд, але напевно знаєте, що Вам доведеться звикнути до його динамічного аромату. Чудовою альтернативою стане трохи делікатний напій йерба мате, а найкращий той, що піддається довгому висушенню на повітрі. Такі бренди як Yaguar , Verde Mate Green без сумнівів будуть відповідні. Якщо ваші друзі непроти травя’них або фруктових інгредієнтів, то цей чай ідеальний варіант! З цими інгредієнтами напій буде ніжнішим, а смак солодким та освіжаючим.

Кількість суміші має значення!

Як знаємо, рекомендована кількість чаю на одне заварювання це 2/3 від розміру калабасу. Важко заперечити але мешканці Південної Америки не завди дотримуються рекомендацій. А нам ніхто не забороняє модифікувати . Парагвайсьй патуб , має в собі особливі властивості, але настій з невеликою кількістю мате буде менш інтенсивним з точки зору діїї запаху та смаку. Повірте, відповідні порції роблять величезну різницю! Особливо якщо хочемо намовити новачка, а вдома маємо в рази інтенсивніші “Парагваї”, наприклад Guarani або вищезгадане Pajarito!

як переконати друзів до йерба мате  - blog MateMundo.com.ua

Як намовити до йерба мате? Приклад з нашого офісу.

Щоб переконатись до кінця, на закінчення хочемо поділитися з Вами прикладом з нашого “подвіря”. Як Ви вже здогадалися,ми майже всі п’ємо йерба мате на роботі. Частина з нас це фани мате з дуже довгим досвідом, але є і ті, хто вперше мав контакт з нашими напоями як тільки приєдналися до нашої команди. Щоб заохотити пити настій, ми розробили план, як крок по кроку ввести знайомих у світ йерба мате. Поки що, план завжди був вдалим. Починаємо з фрукової, ніжної та солодкої мате. Останнім часом популярна (близько ¼ розмірів калабасу) порція ніжної Yaguar Papaya. Потім поступопво збільшуємо “дозу” чаю і в той же час додаємо ще іншу Verde Mate Fresa. Також пропонуємо Verde Mate Mas IQ У складі ми знайдемо як трави так і фрукти, що гарантують оригінальний та різноманітний смак. Потім переходимо до класики, найчастіше починаємо з напоїв Бразилії та Аргентини. Традиційні “Парагваї” зазвичай є останнім етапом, і саме з таким акцентом ми закінчуємо наше “навчання”. Вірте чи ні, але але поки що з усіх “випускників” нам вдалося зробити першокласних фанатів.

Тому заохочуйте, намовляйте на скоштування. Сподіваємось, що і ваші знайомі зійдуть зрозуму від йерба мате!!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel