Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Сила природи, або як yerba mate підтримує імунітет організму

2021-06-08
Сила природи, або як  yerba mate підтримує імунітет організму

Осінь триває, дедалі дні стають коротшими і холоднішими, а ми шукаємо методів, які б вберегли нас від простуди. Теплого шарфа і шапки не вистарчить - варто використати природні методи, аби зміцнити свій організм. Виявляється, що yerba mate може дуже допомогти в зміцненні організму. Яким чином yerba зміцнює організм і які продукти варто вибрати?

Як yerba mate зміцнює імунітет організму?

Добре самопочуття і стан організму багато в чому залежить від того, чи ми даємо йому відповідну кількість поживних речовин. Вітаміни і мінерали - це складники необхідні для правильного функціонування організму, а їх недобір може призвести до зниження імунітету і розвитку хвороб. Як з’ясувалося, yerba mate не тільки смачний, але і корисний напій багатий на вітаміни і мінерали, які є ключовими для правильного функціонування людського організму.

Yerba mate містить велику кількість вітамінів з групи В, також вітаміни В2, В5 і В6, які відіграють особливо важливу роль в функціонуванні імунної системи. Подібну дію мають вітаміни С і Е, які окрім підтримки імунітету борються з вільними радикалами, тим самим забезпечують охорону перед пухлинами. Yerba mate також містить ряд необхідних мінералів, які в цей період вбережуть вас від їх нестачі. Серед них варто виділити магній, кальцій, залізо, калій чи селен, які є важливими під час зміцнення імунітету організму. Мало хто знає, що селен - це елемент, відповідний рівень якого нелегко підтримувати. Регулярне споживання yerba mate допоможе тобі вберегтися від тих проблем!

Yerba mate зміцнює імунітет організму.

Soul Mate – природна підтримка для твого організму!

Якщо ви дбаєте, аби забезпечити організм продуктами найвищої якості, з нами ви не повинні йти на жодні компроміси. Рекомендуємо yerba mate Soul Mate - це найвищої якості yerba mate прямо з органічної плантації. Листя дозріває під теплим бразильським сонцем, а процес продукції залежить від природного циклу дозрівання рослин, тому хімікати не використовуються. Купуючи продукти Soul Mate, можете бути впевнені в найвищій якості і цінності yerba mate. Якщо ви хочете посилити корисний ефект, виберіть продукт збагачений натуральними складниками. Досконалим прикладом є Soul Mate Guayusa, або yerba mate збагачений додатком гаянського падуба, що є прекрасним джерелом вітамінів з групи В. Поціновувачі трав’яних смаків також знайдуть щось для себе серед продуктів цієї марки. Soul Mate Siempre містить додаток анісу і рум’янку. Ці рослини містять дезінфікуючі та антибактеріальні властивості, що, безумовно, призведе до підтримки імунітету. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я і самопочуття, осінню і зимою вибирай yerba mate!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel