Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Октоберфест не тільки для любителів пива! Прем’єра Verde Mate IPA, унікального партнера йерба з додаванням хмелю.

2021-10-04
Октоберфест не тільки для любителів пива! Прем’єра Verde Mate IPA, унікального партнера йерба з додаванням хмелю.

Якщо жовтень, то... Октоберфест! Виявляється, любителі золотих напоїв також знайдуть щось для себе в нашому магазині. Все завдяки Verde Mate IPA, унікальному партнеру yerba з додаванням хмелю, натхненного смаком пива, яке щойно було додано до пропозиції!

 

Verde Mate Green росте на плантації в тропічному лісі бразильського штату Parana. Хоча бренд любить дивувати оригінальними варіантами смаку, основою для кожного з них є однакове, тонко нарізане листя падубу зі свіжим ароматом і цінними властивостями. Унікальні якості Verde Mate є результатом, серед іншого оригінального підходу до сушіння. Замість диму використовується гаряче повітря. Як наслідок, йерба мате не має характерної гіркої нотки та набагато м’якший у сприйнятті. Ось чому він так добре працює в поєднанні з усіма видами натуральних добавок. Серед найбільш цінованих і популярних варіантів ми можемо знайти трав’яні та фруктові композиції, такі як Verde Mate Menta Limón з м’ятою та лимоном, екзотичні Verde Mate Frutos Tropicales або Verde Mate Naranja Trópico з додаванням апельсина. Виробник не боїться експериментувати з більш незвичайними інгредієнтами. Ідеальний приклад - тепло прийнята зелена кава Verde Mate Green Coffee або дієтична добавка з коноплі Cannabis Absinth, збагачена полином. Сьогодні до цієї групи приєднується Verde Mate IPA, унікальний "пивний" товариш з додаванням хмелю! В подальшій частині тексту, ми ділимось своїми враженнями від спілкування з найновішою йербою від бразильського виробника

yerba mate verde mate ipa

Chmielowa Verde Mate IPA або yerba mate, натхненний пивом!

Після відкриття упаковки прем’єрної версії Verde Mate IPA відразу стає помітною гіркота хмелю, що надає суміші сильний, суховатий характер. Якщо ви поєднаєте його з міцною, висушеною в димі йербою, то все це, напевно, буде занадто інтенсивним. Тим часом дует з ніжним і соковитим зеленим партнером поєднується чудово. Інші доповнення також заслуговують великої уваги. М'ята приносить трішки освіження, а лемонграс - кислотні елементи, які чудово пом'якшують ноту хмелю. Композицію замикає календула і глід з солодким і пряним ароматом. Однак вони залишаються лише тлом для «пивного» характеру суміші.

 

Як можна зробити висновок з наведеного вище опису, Verde Mate IPA нам точно подобається. Гіркота, нехарактерна для бренду, робить його привабливим і для любителів більш інтенсивного партнера йерби. Водночас IPA Verde Mate смакує інакше ніж інша йерба, що в основному пояснюється наявністю хмелю. Незалежно від того, як ви сприймаєте це незвичайне злиття, точно знаємо: ви повинні спробувати! Це, мабуть, єдиний "пивний" йерба мате у світі!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel