Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Купуйте йерба мате в нашому магазині та накопичуйте бали! Правила програми лояльності

2023-08-10
Купуйте йерба мате в нашому магазині та накопичуйте бали! Правила програми лояльності

Наш магазин - це не лише мате та супутні аксесуари. У спеціальній категорії ви також знайдете багато привабливих гаджетів, які можна отримати (майже) безкоштовно!

Програма лояльності MateMundo

Ми дуже раді, що ви регулярно відвідуєте наш магазин і запасаєтесь найкращою у світі мате. Ми цінуємо це, і саме тому ви можете накопичувати бали в нашій програмі лояльності, роблячи у нас покупки. За кожні 0,96 ₴, витрачені на покупки, ви отримаєте 1 бал, який автоматично з'явиться на вашому рахунку. Вам не вистачає кількох балів, щоб обміняти їх на спеціальний подарунок? Нічого страшного! Ви також можете отримати додаткові бали за виконання простих дій:

  • підписатися на розсилку новин - за 10 ба лів (нараховується один раз)
  • додати свій відгук про придбаний товар - за 7 балів
  • прикріпити до відгуку власне фото товару - 7 балів

Що можна отримати за зібрані бали?

Обов'язково загляньте на спеціальну вкладку в нашому магазині: Програма лояльності. Товари, які ви там знайдете, є і в звичайному продажі, але їх варто обміняти на зібрані бали та отримати безкоштовний подарунок! Ви знайдете там, серед іншого, практичну бавовняну сумку з логотипом магазину MateMundo, магніт на холодильник або кишеньковий ніж, який стане в нагоді в будь-якій ситуації. Нещодавно там з'явилося кілька новинок:


Детальні правила програми лояльності можна знайти тут.

Рекомендовано

pixel