Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Йерба мате і здоров'я. Чи чай допоможе при застуді?

2021-05-18
Йерба мате і здоров'я. Чи чай допоможе при застуді?

Зима добігла кінця, і всі з нетерпінням чекають весняного тепла. В умовах динамічно перемінливої погоди, захворіти не складно. Чи пиття йерба мате допоможе нам в боротьбі з застудою? Проаналізуймо це в нашому сьогоднішньому пості!

Йерба мате Здоров’я та імунітет!

Ряк корисних властивостей йерба мате є беззаперечним і науковопідтвердженим. Як знаємо, чай містить набір вітамінів групи B, C, E і мінералів таких як магній, кальцій, залізо, калій, цинк, кремній і фосфор. Вони допомагають організму в боротьбі з застудою і зміцнюють імунітет. Крім того йерба мате чудове джерело антиоксидантів. Які відповідають за боротьбу з так званими вільними електоронними атомами, які прискорюють старіння клітин, збільшують можливість захворювань серйозних інфекцій та зниженню імунітету. Більше дізнитись можна у нашому попередньому пості нашому блозі Як висновок, регулярне споживання йерба мате- це не тільки джерело природнього кофеїну, а напій з добрим впливом на здоров’я і самопочуття.

Йерба мате при застуді - пост MateMundo.com.ua

Йерба мате під час зустуди. Який має вплив?

У попередньому абзаці ми зосередились на корисних властивостях регулярного споживання йерба мате. Але що робити, якшо ми вже застудились? Чи можна споживати напій як спеціальний спосіб в боротьбі з застудою? Зазначимо, що ні за яких обставин не припиняти лікування призначеного лікарем! Але, якщо дотримуватись декількох важливих рекомендацій(про це за мить) і вибрати відповідний склад, то йерба мате допоможе в боротьбі з недугою. Багато брендів пропонують продукцію з травами та іншими коросними для організму інгредієнтами. Тому саме ними варто зацікавитись. Як вам Yaguara Winter Prune, поєднання йерба мате з імбирем, шматочками сухофруктів та короцею? Також Soul Mate Menta Limón. 7% суміші багата лимонною травою( вітаміном С) який часто використовуют в боротьбі з кашлем та запаленням. Варто звернути увагу на напої йерба мате з такими інгредієнтами якм’ята, ромашка та аніс. Замість того, щоб шукати конкретних продуктів, можемо самі наповнити напій додатками які корисно впливают на наше зздоров’я. У нашому магазині Ви знайдете великий асортимент бренду Vivarini який спеціалізується на екзотичних, народних травах та сухофруктах.

Пий! Але пам’ятай про протипоказаннях!.

Журналісти часто згадують про негативні наслідки в;ивання йерба мате під час застуди. Як будь-який багатий кофеїном напій, підвищує тиск. Тому варто пам’ятати, не пити мате під час лихоманки. Крім того має сечогінну дію, тому щоб забезпечитись від зневоднювання організму, потрібно пам’яти про наповнення організму рідиною. Гарячі напої можуть подражнюват горло. Найкращий спосіб, почекати перш ніж випити перший ковток. Якщо будемо пам’ятати про ці нюанси, ейрба мате буде чудовним помічником у період відновлення!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel