Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Йерба мате та її властивості для схуднення

2020-10-28
Йерба мате та її властивості для схуднення

Йерба мате багата на чудові властивості. Вона не тільки стимулює, підвищує концентрацію уваги та очищає організм, але також покращує травлення і гальмує відчуття голоду, що сприяє схудненню. Незважаючи на те, що йерба росте в Південній Америці, не важко знайти хороший магазин з йерба мате. Ми допоможемо вам скинути лишні кілограми!


Йерба мате допомагає під час схуднення

Всі хочуть почувати себе комфортно в своєму тілі. Зазвичай впевнені, що маємо багато мотивації, але коли не бачимо результатів, то втрачаємо надію. Тоді найчастіше введемо нездоровий спосіб життя, а потім шкодуємо про своє рішення.

Йерба мате - це напій, який позитивно впливає майже на все. Однак не кожен усвідомлює потужний вплив на схуднення. Йерба сприяє схудненню - після споживання відчувається ситість, а також зменшується активність травного ферменту (панкреатичної ліпази). Саме він відповідає за процес розщеплення жирів, що сприяє зменшенню кількості жиру засвоєним організмом. Коли цей фермент блокується, жири в тонкому кишечнику не перетравлюються . В результаті калорійність їжі знижується. Тому йерба мате найкраще споживати через 30 хвилин після прийому їжі. Особливо це стосується жирних страв, обіду та вечері.

Ожиріння призводить до підвищення ризику розвитку атеросклерозу. Дослідження показали, що регулярне вживання мате запобігає розвитку атеросклерозу.

Кожен сорт йерби має властивості сприятливі схудненню. Однак найкращим вибором є: Silueta, Detox або Regulase. Звичайно, варто спробувати кілька і знайти свій улюблений смак. Існує багато магазинів йерба мате, які мають величезний вибір.

Чи йерба мате є частиною вашої дієти?

Дієта, безсумнівно, є основним елементом під час схуднення. Потрібно її індивідуально використовувати до своїх потреб. Дієта - це ж не тільки харчування, це ще напої, а одже? Це ще й пиття йерба мате! То чисте задоволення, яке поєднується із зниженням ваги, але також і з підтримкою стану здоров’я. Схуднення за допомогою йерби набагато здоровіше, приємніше і природніше. Без перебільшення, це робить схуднення набагато швидшим та ефективнішим.

Йерба мате і схуднення - чи вистачить однієї йерби?

Тільки однієї йерби недостатньо для того, щоб швидко скинути лишні кілограми. Йерба є дуже важливим продуктом у нашому щоденному раціоні. Це допоможе досягти результатів мрії та прискорити процес спалювання жиру. Без збалансованого харчування ніяк не обійтися, особливо якщо Вам важливий час. Також варто записатися до тренажерного залу або почати займатися спортом, бажано тим, який Вам подобається.

Як правильно приготувати йерба мате?

Мате слід готувати в спеціальній посудині. Може бути зроблена з гарбуза, дерева або кераміки. Засипте суміш: для досвідчених матеїстів рекомендується до 1/2 об’єму посудини, а для початківців - 1/3. Після чого схиляємо так, щоб суміш знаходилась з одного боку стінки посудини. Покладіть бомбілію в посудину з боку, де немає суміші. Йербу заливаємо водою температурою близько 75 градусів Цельсія. Пам’ятайте, що вода не повинна кипіти. Залийте і почекайте, поки суміш повністю поглинається у воду. Після цього можемо ще долити води. Отже йерба готова до вживання. Можна заварювати ту саму суміш по декілька разів, поки вона не втратить свого смаку.

На ринку існує безліч "природних" продуктів, які і близько не є природними. Вибирати суміш краще із перевіреного магазину йерба мате sklepu z yerba mate, бути впевненими, що вона допомагає нам досягти бажаного ефекту, і ми не розчаруємося!

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel