Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Йерба мате - на що звертати увагу, яку не купувати?

2020-10-29
Йерба мате - на що звертати увагу, яку не купувати?

Зазвичай ми рекомендуємо Вам спробувати нові продукти, але сьогодні ми розповімо Вам на що слід звертати увагу. Брехня деяких виробників та продавців перешкоджає у розширенню матеїстичного кругозору, тому, якщо ви хочете цього уникнути, продовжуйте читати!

Ароматизатори в йерба мате - штучні чи натуральні?

Йерба мате, крім листя і стебел парагвайського падуба, часто містить добавки, призначені для збагачення смаку і запаху даної суміші. Дуже важливо переконатися про якість, оскільки сильні та штучні аромати можуть негативно впливати на травну систему, викликаючи гази або порушення травлення. Аромат, який використовується в потрібній кількості, повинен саме доповнювати смак йерба мате. Велика кількість вбиває природний смак смачних настоїв. Багато дистриб'юторів йерба мате користуються тим, що не всі споживачі добре знаються на харчовому законодавстві. Йдеться про інформації типу аромату - якщо він природний, на упаковці повинно відображатися слово «природний аромат». Якщо цей термін відсутній, а замість нього з’являється «аромат», продукт містить синтетичний ароматизатор або містить натуральні інгредієнти, змішані з синтетичними інгредієнтами. Нечесні продавці користуються необізнаністю споживачів та вводять їх в оману. Всі наші йерби мате містять лише натуральні ароматизатори, тому найвища якість Verde Mate, гарантована!

Походження йерба мате - що потрібно знати?

Парагвайський падуб - рослина, яка родом з Південної Америки, в багатьох місцях росте в дикому вигляді. Правильне географічне розташування забезпечує рослинам відповідний мікроклімат та умови для правильного розвитку. Деякі бренди відразу визнають, що їх плантації далекі від диких лісів. Ми з цим не погоджуємося! Кожен, хто хоча б трохи розуміється на вирощуванні та виробництві йерба мате, знає, що, у Парагваї, одному з провідних світових виробників йерба мате, плантації створені на узліссі диких лісів. Купуючи нашу продукцію ми гарантуємо, що мате походить із дерев, які ростуть в оточенні природних екосистем. Фотографії, зроблені нижче, зроблені на плантації нашого бразильського партнера, з якої походить продукція Verde Mate. Парагвайська падуб росте там, поряд з іншими, поблизу чарівної бразильської араукарії.

yerba mate plantacja yerba mate brazylia yerba mate verde mate gdzie rosnie yerba mate

yerba mate plantacja yerba mate brazylia yerba mate verde mate gdzie rosnie yerba mate

Йерба мате - на що варто звертати увагу?

Також варто звернути увагу на вагу продуктів. Наші бренди доступні в упаковках, що містять 500 г, і в деяких магазинах мате ви можете досить добре вирізати і придбати продукт із вмістом менше 100 г за подібну ціну. Ми радимо вам вибрати більш економічний та екологічний варіант - напевно, кожен любитель йерба мате воліє отримувати більший продукт за ту ж ціну! Вибір більшої упаковки означає менше споживання пластику, що в свою чергу приносить користь навколишньому середовищу. Крім того, наша продукція доступна у спеціальних дой-пакетах, оснащених застібкою на шнурок, що гарантує зручне закриття та захист продукту від втрати аромату та вологи. Це дуже важливо, якщо ви хочете необережно насолоджуватися високою якістю улюбленого мате!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel