Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Зима наближається! Обмежена кількість чайних сумішей і йерба мате вже доступні!

2021-11-05
Зима наближається! Обмежена кількість чайних сумішей і йерба мате вже доступні!

Зима швидко наближається, тож наша пропозиція знову включає сезонні смаки чаю та йерба мате. Ретельно розроблені fusions зігріють вас і додадуть енергії навіть у найхолоднішу погоду! Ми пропонуємо вам як хіт-мікси минулого року, так і абсолютно нові продукти. На які з них варто звернути особливу увагу?

Парагвайський йерба мате Guarani вперше у святковому варіанті!

Guarani Let It Snow поєднує в собі глибину солодких і пряних нот яблука, кориці та імбиру з благородною гіркотою парагвайського падуба, висушеного на вогні. Наскільки інтенсивний смак йерби в цьому злитті? Виходить дійсно чудово! Сухий характер цілого вправно нейтралізується додаванням лемонграсу. Однак ми все ще маємо справу з експресивним міксом, присвяченим насамперед любителям чистого парагвайського мате.

Чай Mary Rose. Дві нові зимові композиції!

Не тільки вболівальникам йерба мате є чому радіти. Чайний бренд Mary Rose може похвалитися аж двома новими композиціями, створеними спеціально для осінньо-зимового періоду. Варіації Winter Spice і Gingerbread засновані на поєднанні яблук, кориці та апельсинової цедри. Аромати надають їм остаточний характер. В обох випадках ми маємо справу з пряною есенцією. Завдяки ідеальним пропорціям він є ідеальним сполученням для всіх інгредієнтів і сприяє тому, що в цілому є чудовим для святкового сезону. То в чому ж різниця між цими двома, здавалося б, близнюками? Йдеться про різновид чаю. Перший заснований на чорній сенчі, що означає злегка пряний, зігріваючий смак настою. Домінуючим елементом варіації “Gingerbread” також є сенча, але цього разу її зелений різновид. В результаті тут більше гіркоти, але водночас є характерна різкість, якою славляться ці види чаю. Які з них ми рекомендуємо особливо? Обидва злиття є успішними, і через ідентичні доповнення все зводиться до того, щоб вирішити, чи ми віддаємо перевагу чорному чи зеленому чаю.

mary rose gingerbread winter spice

Зимові варіації йерби мате, відомі з минулого року, знову доступні!


У листопаді 2020 року в нашому магазині дебютували спеціальні зимові смакові варіації відомих і популярних йерб та чаїв. Сьогодні, ми зосереджені переважно на новинках, проте вирішили продовжити продаж сумішей, які Вам так сподобалися минулого року. Звісно, ​​ще не всі мали можливість спробувати їх, і ті, хто їх знає, напевно, з нетерпінням потягнуться до них знову. Не дивно, адже вони справді смачні! Органічний Soul Mate Frosty Season легкий і витончений Verde Mate Winter Edition повертаються до пропозиції. Справжнім бестселером минулого року, однак, виявився бразильський Yaguar Winter Prune зі смаком чорносливу. Іншого такого Ви не знайдете, тож пийте на здоров’я для зігрівання. Однак пам’ятайте, що кожен з описаних тут продуктів доступний тільки в осінньо-зимовий сезон!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel