Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Бразилія та Парагвай кидають виклик аргентинським виробникам. Хто виграє битву за ринок йрба мате на Близькому Сході?

2022-01-25
Бразилія та Парагвай кидають виклик аргентинським виробникам. Хто виграє битву за ринок йрба мате на Близькому Сході?

Хоча експорт йрба мате до Європи та США швидко зростає, країни Близького Сходу залишаються основним ринком збуту «зеленого золота» за межами Південної Америки. Поки що найбільшу частку там займали аргентинські виробники. Однак незабаром це може змінитися через те, що конкуренти в Бразилії та Парагваї пропонують йрбу за набагато нижчими цінами. Хто буде переможцем у цьому протистоянні? Ми дивимося на це в останній записі блогу.

Завдяки великій популярності йерба мате Близький Схід, і зокрема Сирія, є одним із найважливіших торговельних партнерів Аргентини. Поки що щорічний експорт досягав у середньому 30-35 млн. кілограмів сировини. Однак незабаром це може змінитися. Бразильські та парагвайські компанії дедалі сміливіше боротися за арабських споживачів. Не виключено, що вони будуть дуже успішними і з часом зламати домінуючі позиції своїх сусідів. У них справжній туз у рукаві – нижчі ціни. Вартість імпорту однієї тонни аргентинського йрба мате становить близько 2200 доларів США. А при покупці з Бразилії чи Парагваю в середньому 1400 доларів!

yerba mate Близький Схід

Упаковка Yerba mate, призначена для ринку Близького Сходу (джерело: kulinarybackstreets.com)

 

Як повідомляє щоденна газета La Nación, зростання цін вже сьогодні вдаряє по аргентинських підприємцях. За словами сирійця Омара Кассаба, власника плантації, яка спеціалізується на експорті на Близький Схід, обсяг сировини, що відправляється за кордон, минулого року впав приблизно на 40%. Незважаючи на широку рекламну діяльність та комплексну підтримку виробників Національним інститутом Йерба Мате, ціна залишається головним фактором, що визначає продажі. А цей, враховуючи витрати на оплату праці, які там значно вищі, ніж у Парагваї та Бразилії, навряд чи впаде.

Як інтернет-магазин yerba mate, який імпортує товари з усіх трьох країн, згаданих у статті, ми мало впливаємо на фактори, що визначають їх вартість. На щастя, аргентинської йерби у нас в достатку, і ви все одно отримаєте її за незмінно привабливою ціною. І хоча не виключено, що в майбутньому вона зросте, ми запевняємо вас, що ми зробимо все, щоб наша пропозиція залишалася найпривабливішою на ринку. І якщо ви хочете підтримати йербатерос з Аргентини, навіть символічно, просто зайдіть у відповідний розділ нашого магазину та зосередьтеся на одному з наших чаїв там.

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel