Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Антиоксиданти в Йерба мате. Чим є і як впливають на Твоє здоров'я?

2021-05-26
Антиоксиданти в Йерба мате. Чим є і як впливають на Твоє здоров'я?

Читаючи про властивості йерба мате, Ви, безумовно натрапили на інформацію про високий вміст антиоксидантів не один раз. Улюблені напої мате справді багаті антиоксидантами (так їх називають), тому вони можуть позитивно впливати на наше здоров'я. Як саме вони працюють? Це те, про що ми сьогодні поговоримо.

Що таке антиоксиданти і як вони працюють?

Антиоксиданти- це хімічні речовини, які відповідають за боротьбу з так званими вільними радикалами. Це атоми з одним вільним електроном, які знаходяться у кожному організмі. Шукаючи «пару», атакують інші клітини, в результаті чого її пошкоджують. Це, в свою чергу, призводить до прискорення процесу старіння, вмирання клітин і може сприяти розвивитку небезпечних захворювань. Серед них найбільш поширеними є ослаблення нервової системи і зниження імунітету. В крайньому випадку генетичний матеріал клітин може бути пошкоджений і може сприяти утворенню пухлини. Антиоксиданти допомагають зупинити цей процес, «даючи» радикалу відсутній електрон. На практиці це призводить до його нейтралізації та позбуття з організму. Однак слід зазначити, що в певних кількостях радикали виявляються корисними, що проявляється, наприклад, боротьбою з певними мікробами. Тому, на думку дослідників важливо підтримувати баланс між вільними радикалами і антиоксидантами в організмі. На жаль це не легко. Нездорова дієта, зловживання алкоголем, куріння або тривалий стрес - це лише деякі з причин які сприяють їх множенню. На щастя, є природні способи які допомагають організму в боротьбі з радикалами

. Йерба мате і антиоксиданти - MateMundo.com.ua

Йерба мате. Відмінне джерело антиоксидантів!

Щоб постачати організму оптимальну кількість антиоксидантів, багато осіб застосовують різні види медичних препаратів.Однак виявляється, що не менш хорошим способом їх забезпечення є правильне харчування. Антиоксидантів багато в фруктах і овочах, назвемо кілька прикладів: ягоди, малини, ожини, горіхи, брокколі та часник. Зелений чай-також багате джерело антиоксидантів і знаходиться серед елементів здорової дієти або спеціальних меню. Звичайно, ми не маємо наміру суперечити. Варто відзначити, йерба мате містить у три рази більше антиоксидантів ніж перелічені нами фрукти та овочі, з’являється на перших позиціях як речовина з високим вмістом антиоксидантів. Таким чином, маємо докази, що йерба мате - це набагато більше, ніж просто природний енергетичний напій. Регулярне споживання може бути ключем до вашого здоров'я!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel