Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Kurupi - бренд мате та демонічна легенда

2023-03-14
Kurupi - бренд мате та демонічна легенда

Маленький, потворний і волохатий. Він бігає по джунглях, ховається в кущах і одягнений лише в набедренну пов'язку. Зроблений з його неприродно довгого придатка, кілька разів обгорнутого навколо живота! Кurupi - це не тільки один з найцікавіших і найкращих мате для справжніх поціновувачів. Це ще й персонаж з міфології гуарані. Треба визнати, що індіанці були дуже винахідливими. Вони придумали незвичайного персонажа. Зустрічайте Кurupi!

Хто такий Кurupi? Індійські легенди та історії

Кurupi - персонаж легенд індіанців гуарані. Один із семи жахливих дітей пари злих божеств Тау і Керани. Він також відомий під ім'ям Кurupi. "Курупір" індіанською мовою буквально означає грубу або вкриту прищами шкіру. Це відсилання до зовнішнього вигляду демона. Він маленький, потворний і волохатий. У нього запалі щоки і дуже темний колір обличчя, чорні очі без зіниць, гострі зуби і вуха, довге розпатлане волосся. Він також має товстий живіт і незграбно рухається. Він живе в джунглях, де доглядає за дикими тваринами. Його відмінною рисою є неприродно довгий придаток, який він кілька разів обертає навколо стегон. Спочатку індіанці гуарані вважали його захисником лісу, охоронцем фауни і флори. Через його характерну і досить своєрідну особливість, він також вважався покровителем родючості. Нижче наведено графічне зображення дещо "пом'якшеної" фігури демона, запропоноване парагвайським брендом мате. У деяких версіях легенди Кurupi поєднується з іншими міфологічними фігурами, яким також було доручено захищати джунглі - Помберо, з волохатими руками і ногами, і Курупіра, з вогненно-рудим волоссям і ногами, вивернутими назад, щоб він міг заплутувати мисливців, залишаючи перевернуті сліди на своїх слідах.

З часом легенда про Кurupi еволюціонувала, і його почали звинувачувати в несподіваних і небажаних вагітностях. Вважалося, що його страшний придаток має здатність хапати, відчиняти або проходити крізь напіввідчинені двері, вікна та інші входи, і через це Кurupi здатен зачати дитину від сплячої жінки, навіть не входячи в житло. Легенда про лісову істоту іноді використовувалася в нечестивих цілях. Молоді індійські жінки, які завагітніли від іншого чоловіка, боячись гніву чоловіка та його оточення, використовували легендарну фігуру як цапа-відбувайла. Коли в невеликій громаді не знали, хто був винуватцем зґвалтування, вину також таємничим чином покладали на Кurupi. Діти істоти мали бути схожими на свого батька - маленькими, потворними та волохатими. Нащадки чоловічої статі мали успадкувати його сексуальну ненаситність. У деяких випадках Кurupi навіть звинувачували у викраденні молодих жінок. Істота викрадала їх з домівок і забирала в джунглі. Там, разом зі здобиччю, він давав волю своїм диким похотям.

Із загальним прогресом і зростанням освіченості населення історія про Кurupi поступово перестала пояснювати незаплановані або несподівані вагітності та зґвалтування без винуватця. Сьогодні це просто курйоз, міф, історія. Трохи смішна і трохи страшна, вона покликана застерегти молодих жінок від надмірної розбещеності. А також про небезпеки, що підстерігають попереду. До сьогодні в Південній Америці час від часу можна зустріти статуетки із зображенням міфічного монстра. Виглядає воно по-різному, але його плотський атрибут зображений завжди.

Ерба мате, а Kurupi?

Що спільного між Kurupi та мате? Чи пив демон лісу та родючості мате? Ми нічого про це не знаємо. Парагвайський падуб вважався даром добрих божеств індіанцям гуарані. Кurupi, як жахливе дитя злих духів, міг боятися цього чудового дару - символу дружби. Але хто його там знає? Може, саме зараз Кurupi ховається десь у джунглях і сьорбає дивовижний напій? Може, саме мате спонукає його до такої активності? Чому бренд одного з найкращих парагвайських мате назвали на честь страшного демона з поганою репутацією? Можливо, саме за темперамент, силу і виразність страшної індіанської історії, яка відповідає інтенсивному і стимулюючому, типово парагвайському мате, виробленому в дусі традиції, що культивувалася століттями. Виробник мовчить на своєму сайті, даючи дуже поверхневу інформацію про бренд, який він створює. Тому все, що залишається, - це спекуляції.

Кurupi - квінтесенція парагвайської традиції

Чи є характер пустотливого, своєрідного створіння причиною успіху мате Kurupi? Чи відмінна якість продукту, чудові композиції з трав'яними добавками та відданість парагвайським традиціям? Ми ставимо на другий варіант. Бренд Kurupi - творіння парагвайської компанії Santa Margarita, яка була заснована в 1985 році подружжям - Оскаром Естебаном Бенітесом Рапетті, відомим як Дон Коко, і його дружиною Мартою. Обоє були фармацевтами. Крім того, Оскар займався промисловою хімією, а Марта - біохімією. Ще раніше, до компанії, яка принесла їм славу у світі мате, Оскар займався виробництвом трав'яних сумішей і натуральних лікарських засобів на рослинній основі в аптеці, якою він керував. Трохи пізніше дон Коко і Марта створили бренд трав'яних експрес-чаїв Té Guarani, а потім заснували власну плантацію трав і чаю. У 1990 році плантація розширилася за рахунок парагвайського падуба - рослини, яка особливо зацікавила Дона Коко своїми цінними властивостями та високим вмістом кофеїну, вітамінів і мінералів. Передумовою новоствореного бренду Kurupi була і залишається особлива турбота про навколишнє середовище та розвиток місцевої громади. Єрба мате виготовляється за традиційним рецептом, розробленим індіанцями гуарані. Падуб сушать за допомогою вогню та диму, що надає йому сильних, інтенсивних, гірких та димних акцентів у смаку та ароматі. Про високу якість бренду свідчать численні нагороди "Top of Mind Paraguay", отримані в рейтингу найбільш впізнаваних брендів.

Yerba mate Kurupi відгуки клієнтів

Кurupi - улюблений сорт падуба шанувальників падуба, особливо любителів парагвайського сорту - виразного, міцного, що дає великий заряд енергії та смаку. Про це свідчать не тільки відгуки, які залишають покупці в нашому магазині, а й численні коментарі шанувальників йерби в соціальних мережах. Свого часу Kurupi був визнаний найкращим напоєм у світі - безумовно, це один з найпопулярніших брендів. Однак будьте обережні, цей напій не для всіх. Його особливий характер може відштовхнути матеїстів-початківців, які не звикли до сильного смаку та стимуляції. В асортименті бренду є не лише чиста класика, без жодних добавок, як-от Kurupi Clásica та Kurupi Tradicional. Як і належить виробнику, який захоплюється травами, бренд Kurupi також пропонує оригінальні, ідеально підібрані трав'яні суміші, такі як Kurupi Anis на основі анісу, Kurupi Menta y Limon з м'ятою та лимоном, Kurupi Menta Boldo на основі болдо, Kurupi Katuava, збагачена природними афродизіаками, або функціональна варіація Kurupi Fitness. Особливою популярністю в нашому магазині користуються Kurupi Katuava та Kurupi Menta Boldo, які ми рекомендуємо вам спробувати!

Дівчата, будьте обережні з Kurupi! Втім, ви можете спробувати йерба мате від Kurupi без побоювань

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel