Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Безкомпромісний кампесіно - парагвайський друг старої школи

2023-02-07
Безкомпромісний кампесіно - парагвайський друг старої школи

Сильна гіркота та міцний димний, тривалий смак - ідеальний для багаторазового заварювання. Дрібно нарізаний, пильний мате, ідеальний для любителів сильних смаків. Саме такою на смак є мате Campesino Clasica - основний, але не єдиний продукт цього чудового парагвайського бренду. Варто ознайомитися з кожним його продуктом!

Yerba mate Campesino - для кого?

Вам подобається класичний мате з Парагваю - інтенсивний, з яскраво вираженою гірчинкою і димними акцентами в смаку, з неабиякою кількістю пилу, в якому і криється справжня сила? Ви фанат Pajarito, Guarani, Indega або Selecta - флагманських представників парагвайського мате? Якщо так, то ви не можете байдуже пройти повз Campesino yerba mate! Це було б гріхом! Campesino - це типовий парагвайський мате в найкращому розумінні цього слова. Продукти з цього регіону характеризуються чудовим, гіркувато-димним смаком. Campesino також доводить, що Парагвай займає особливе місце на карті справжніх гурманів мате.

Як і коли був створений Campesino yerba mate?

Компанія була заснована понад три десятиліття тому - у 1988 році. Її створив дон Карлос Мізраджі. Від самого початку керівництво компанії було налаштоване на високу якість продукції, і вже в 1995 році Campesino увійшла до складу A.J. Vierci Group як справжній бренд з потенціалом. Цей потенціал був повністю реалізований. За короткий проміжок часу бренд Campesino міцно увійшов на ринок, здобувши визнання та поцінування - спочатку в Парагваї, а тепер і в усьому світі. Мате виробляється з ретельно відібраного листя та гілочок парагвайського падуба, який росте на плантаціях, розташованих в регіонах Ітапуа та Альто-Парана. Приміщення компанії займають загальну площу 30 000 квадратних метрів, з яких 1 гектар - крита територія. Промисловий завод розташований у містечку Капітан Міранда, неподалік від кордону з Аргентиною. Це місце, де панують передові технології, де переробка парагвайського падуба та пакування мате відбувається під суворим наглядом контролерів якості. Campesino активно конкурує з іншими брендами, виходячи на нові ринки. Він рухається в ногу з часом, представляючи нові смаки та дуже оригінальні поєднання, які нічим не поступаються конкурентам. І все завдяки базі, якою є традиційно і ретельно підготовлена якісна йерба.

Кампесіно - що потрібно знати про цей мате?

Асортимент Campesino - це не лише класична версія, згадана на початку статті. У широкому асортименті ароматизованих і функціональних сумішей кожен може знайти щось для себе. Що відрізняє Campesino від інших брендів, так це оригінальні та нетрадиційні поєднання мате з незвичайними та менш поширеними добавками. Campesino Anis з надзвичайно цікавою анісовою добавкою стане справжнім подарунком для любителів оригінальних смаків. Любителі освіжитися знайдуть його у версіях Menta&Lemon та Refrescante, які чудово смакують як у класичному варіанті - гарячим, так і в охолодженому терре. Любителі хрусткої м'яти оцінять варіацію Menta & Boldo, в якій, окрім м'яти, виразно відчувається болдо, а тим, хто не може жити без справжнього м'ятного освіжаючого напою, сподобається композиція з подвійною дозою ароматної трави - Campesino Double Menta Mate. Шанувальники трав'яних композицій будуть у захваті від сумішей Hierbas Naturales і Cedron з додаванням вербени. Для ще сильнішого бадьорості, що ідеально підходить для розумової роботи, спробуйте Campesino Katuava+Женьшень. Повірте нам на слово, поєднання цих двох інгредієнтів - справжня "енергетична бомба"! Існує також фітнес-версія зі сенедою та хвощем. Призначена для тих, хто хоче залишатися у формі, в тому числі завдяки багатству мате. Приказка "тут є щось для кожного" - це не просто порожня фраза, коли мова йде про Campesino! Про високу якість продукції свідчать високі рейтинги та маса позитивних коментарів. Як спробувати Campesino? Багато продуктів бренду ви можете знайти в нашому магазині.

Campesino - мате, що йде в ногу з часом

"Campesino" - це просто "селянин" або "фермер" іспанською мовою. Класична версія ерба-мате бренду - міцний, сильний і безкомпромісний, як працьовитий, сильний, здоровий і винахідливий чоловік з південноамериканської сільської місцевості. Проте наш "кампесіно" йде в ногу з часом. Він відкритий до нових смаків і ділиться ними з усіма, хто завітає до нього в гості. Завітайте до нього одного разу, і вам захочеться робити це знову і знову!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel