Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Yerba Mate Rosamonte - аргентинська сила і смак

2022-09-28
Yerba Mate Rosamonte - аргентинська сила і смак

Від невеликого сімейного бізнесу до одного з найбільш впізнаваних брендів мате в Аргентині - такий шлях пройшла компанія Rosamonte. Це легенда про мате, яка сьогодні спокушає споживачів у всьому світі своєю специфічною виразністю смаку та аромату.

Від сімейного бізнесу до всесвітньо відомого бренду. Історія компанії Rosamonte

Історія компанії Rosamonte бере свій початок у 1936 році, коли син українських емігрантів Деметріо Гренюк заснував сімейний бізнес у місті Апостолес, що у провінції Місьйонес на північному сході Аргентини. Разом з дружиною Каталіною він присвятив себе вирощуванню та сушінню мате. Бізнес розвивався поступово, але справжнє розширення і фактичне створення бренду Rosamonte відбулося в 1966 році. Саме тоді Гренюк купив свій перший млин. Родинна плантація перетворилася на справжній, масштабний комерційний бізнес. Поступово компанія розширила свою діяльність на інші галузі - виробництво чаю, рибальство, тваринництво та лісове господарство. Однак, вона найбільш відома як один з найкращих аргентинських виробників мате, який цінується в усьому світі. У 1970-х роках компанію перейняли сини Деметрії та Каталіни, Роман та Луїс, які стабільно розвивали підприємство на багатьох рівнях. Були найняті фахівці, які ретельно вивчили умови для вирощування мате - атмосферу, вологість ґрунту і повітря, сонячне освітлення і кількість опадів. Всі ці фактори є важливими в розвитку парагвайського падуба, і компанія була зацікавлена в тому, щоб в кожну пачку мате потрапляли найкращі рослини. Сини Гренюка також брали активну участь у просуванні бренду Rosamonte, спонсоруючи місцеві футбольні клуби та гоночні команди. Зокрема, на честь бренду була названа місцева футбольна команда "Депортіво Росамонте". Форма футболістів була ідентична кольорам фірмової упаковки Rosamonte yerba - червоному та чорному.

Як виглядає йерба мате Розамонте? Властивості та ефекти

Сила мате Розамонте полягає в постійній селекції, починаючи з відбору саджанців. Росте падуб на родючому ґрунті, багатому на мінеральні та органічні компоненти. Рослини вирощуються без пестицидів та штучних добрив. Збір врожаю мате триває з квітня до кінця вересня. Залежно від версії продукту, Розамонте витримується від одного до двох років. Наступні етапи виробництва, починаючи зі збору врожаю, повністю механізовані. Компанія також може похвалитися спеціальною лабораторією, де тестуються властивості заготовленого листя та гілок. Підприємство має один з найсучасніших сушильних комплексів, що забезпечує стабільність та ефективність різних процесів теплової обробки врожаю.

Мате з ароматом троянди?

Існує легенда, що в смаку розамонте йерба мате відчутна ніжна нотка троянди, яка, як кажуть, пояснюється витримкою висушеного чаю з рожевим деревом. Хтось взагалі не відчуває цього смаку і аромату, а хтось відчуває його досить чітко. Незрозуміло, чи міфічний смак і аромат, який відчувають деякі шанувальники "Розамонте", викликаний назвою бренду, що дослівно перекладається з італійської як "рожева гора", чи логотипом, на якому зображена троянда. У свою чергу, відсутність смаку та аромату троянди дехто пояснює вивітрюванням продукту. Щоправда, сам виробник офіційно про це не заявляє, тому питання рожевої ноти Розамонте жодним чином не підтверджується. Однак, що є безсумнівним, так це інтенсивність і виразність смаку і аромату аргентинського розамонте-єрба. Має гірчинку і характерний "потяг" на язиці при вживанні.

Розамонте - доза здоров'я

Як і всі мате, Розамонте містить хорошу дозу кофеїну, тому відмінно стимулює, покращує концентрацію уваги і додає енергії. Тому він є чудовою альтернативою каві та енергетичним напоям. Це також джерело вітамінів, мінералів та антиоксидантів, які мають багато позитивних властивостей. Серед іншого, вона містить вітаміни А, В, С і Е, а також мінерали фосфор, натрій, магній, калій, кальцій і залізо. Розамонте - це справжня доза чистого здоров'я - недарма його рекомендує Аргентинське кардіологічне товариство. Виробник зазначає інформацію про поживну цінність на упаковці мате.

Чому саме Розамоте мате? Типи, доступні від бренду

Хоча більшість етапів виробництва розамонте йерба мате є спільними для всіх його варіантів, деякі фактори, такі як дата збору падуба або час сушіння і витримки, впливають на різницю між різними продуктами. Вони відрізняються різними кольорами упаковки. Всі варіанти Rosamonte - це чистий мате, без жодних добавок. Асортимент бренду включає: традиційний Rosamonte, більш легкий витончений варіант, рекомендований для початківців, спеціально відібраний мате, мате в баночці, лляному мішечку, мате cocido - в зручних пакетиках, despalada (тільки листя), terere - спеціальний продукт, присвячений "холодному" приготуванню. Yerba mate Rosamonte - це класика, до якої варто тягнутися. Як його заварювати? Так само, як і будь-який інший мате - за допомогою калабаша і бомбільї, заливаючи водою температурою близько 70-80 °C. Цікаво, що окрім мате, Rosamonte також пропонує спеціальні елегантні аксесуари для вживання мате, підписані яскравим логотипом бренду. Особливо рекомендуємо твіст-ап бомбілу Rosamonte Classica.

Експресивний мате для експресивних людей

Відгуки про аргентинський бренд в переважній більшості позитивні. Це один з найкращих мате, доступних на польському ринку. Один іноземний рецензент оцінив його як: "дуже смачно". Чому? "Якщо ви дійсно хочете гіркий мате, то Розамонте - один з найкращих варіантів. Завдяки своїм пікантним інгредієнтам, він сподобається "грубим частинам" вашого піднебіння (...). Розамонте - це товариш, який тобі подобається або не подобається, між ними немає нічого середнього".

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel