Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Verde Mate Green Fuerte! Найбагатша суміш у нашому інтернет-магазині!

2021-05-24
Verde Mate Green Fuerte! Найбагатша суміш у нашому інтернет-магазині!

Сім’я Verde Mate Green вже має понад 20 варіантів смаків і все ще поповнюється новими продуктами. Однією з останнії пропозицій бразильського виробника була Verde Mate Green Fuerte. Унікальний фруктово-трав’яний склад містить цілих 9 натуральних інгредієнтів, які заповнюють 20% суміші. Це одна з найоригінальніших і найбагатших сумішей в продажі !

Verde Mate Green Fuerte. Єдина така йерба на ринку!

Зелена суміш від бразильського виробника зі штату Парана характеризується свіжістю і приглушеним характером. Все завдяки оригінальним методам сушіння, заснованим на використанні гарячого повітря замість диму. Готова сировина чудово поєднується з фруктовими і рослинними інгредієнтами, про що свідчить ряд популярних варіантів смаку бренду на основі натуральних інгредієнтів.Verde Mate Green Fuerte -це найновша та найбагатша з усіх! У складі знаходиться близько 80% сушеного парагвайського патубу, решта або майже 20% (майже 100 грамів!) - це трави і фрукти. Жодна інша йерба, навіть зелена Verde Mate, не може похвалитися таким багатством інгредієнтів!

yerba mate verde mate green fuerte  - blog MateMundo.com.ua

Трави, фрукти і зелена йерба чудово компонуються в багатому поєднанні!

Які наші враження від праці над Verde Mate Green Fuerte? Як тільки відкриємо упаковку, одразу відчуваємо характерний тонкий аромат європейських плодів. Це пов’язано з додаванням чорної смородини та аронії. Також нас супроводжує солодка гуарана i свіжа м’ята. Після додавання води «активуються» подальші елементи суміші. Лимонник додає ніжного кислуватого смаку, який ідеально доповнює освіжаюча м’ята. Саме тому, рекомендуємо настій заварювати трошки довше. Найкраще відображаються властивості через 8-10 хвилин після заварювання. Трохи на задньому плані, але все таки відчутними залишаються трошки менш виразні інгредієнти ніжна та пряна календула, і гінкго-білоба. Можливо, відчути їх характер в такому насиченому міксі непросто. Але можете нам довіритись, що без них суміш не була б такою унікальною! Варто відзначити гінкго- це корисний інгредієнт для огранзму . Ефірні масла і глікоциди, що містяться в рослині, можуть поліпшити периферичний і мозковий кровообіг, що призводить до покращення пам’яті та концентрації. Саме тому, на упаковці є наклейка з написом “pack full of brain stimulation”.

Кому рекомендуємо Verde Mate Green Fuerte?

Великою превагою продуктів Verde Mate Green є багатий вміст інгредієгтів, які гармонійно і ніжно між собою компонуються. Така сама ситуація з нашою Verde Mate Green Fuerte. Важко однозначно кваліфікувати цю йерба мате як продукт для початківців або як для заавансованих шанувальників, трав'яних сумішей, або фруктових мате. Вона знаходиться десь посередині, тому має бути популярна у різних групах фанів. За умови, якщо вони не консервативні фанати, які зацікавлені тільки традиційними мате без будь-яких інгредієнтів. Тому нам нічого не залишилось окрім гарячої рекомендації на нашу найновшу Verde Mate. Важко пройти повз такої оригінальної та багатої пропозиції!

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

239,00 ГРН чистий/1шт.(478,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel