Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Soul Mate - спробуй 100% органічний yerba mate без ароматів!

2021-06-10
Soul Mate - спробуй 100%  органічний yerba mate без ароматів!

Soul Mate Organica - це марка органічного yerba mate. Парагвайський падуб росте на плантаціях Rio Grande do Sul на півдні Бразилії. Кожен продукт з логотипом бренду має спеціальний екологічний сертифікат і в своєму складі містить тільки натуральні складники. Переконайся, що Soul Mate - це найкраща екологічна yerba без ароматів!

Soul Mate - гарантія якості

Soul Mate Organica - це марка, яка повстала на невеличкій, родинні плантації, яка націлена передусім на якість і екологічність. У плантації не вводяться генетично модифіковані рослини і не використовуються пестициди та інші хімічні речовини. Вирощування рослин залежить від природного вегетаційного циклу рослин. Плантація знаходиться в штаті Rio Grande do Sul на півдні Бразилії, її оточують незаймані ліси, що гарантує відмінні умови для сталого розвитку. Виробники дбають про кожну деталь, а продукція, далека від масової і приносить чудові фрукти у вигляді вищої якості yerba mate котра цінується тисячами наших Клієнтів. Доказом якості є органічний сертифікат, що надається тільки брендам, що відповідають суворим вимогам. Купуючи продукти Soul Mate, можна бути впевненим, що витрачені гроші на добрий і смачний продукт вартують того!

Спробуй Soul Mate Organica - найкращої yerby з органічним сертифікатом!

100% природна - Soul Mate Organica без ароматів і штучних додатків!

В пропозиції Soul Mate Organica також знайдеш як класичні, так і ароматизовані продукти. Кожен зі складників, який є в складі тих продуктів походить з органічних культур, тому можеш бути впевнений, що yerba mate є найвищої якості. Парагвайський падуб для продукції Soul Mate Organica висушується гарячим повітрям - такий варіант є більш екологічний і забезпечує делікатніший смак без димчастих нот. Що важливо, жоден з продуктів марки не містить ароматизаторів. Фанам класики рекомендуємо класичний Soul Mate Sin Humo - делікатний, дещо трав’яний смак, який бадьорить. Soul Mate Orgánica Energia - це yerba з додатком лемонграсу і гуарани - варіант ідеальний для всіх, хто потребує підтримки в боротьбі з втомою. Фанати трав’яних сумішей знайдуть для себе аж дві пропозиції серед продуктів Soul Mate. Це Soul Mate Orgánica Anís з додатком органічного анісу і Soul Mate Orgánica Siempre. Анісова пропозиція - це небанальне поєднання гіркоти з делікатно солодкуватим, пряним ароматом. Siempre в свою чергу, становить багату композицію трав, які мають позитивний вплив на стимуляцію обміну речовин. Ромашка, болдо, аніс, кріп - всі складники походять з органічних джерел і гарантують багатий смак. Пропозицію закриває Soul Mate Menta Limon - освіжаюче поєднання yerba mate з лемонграсом, цедрою лимона і м'ятою. Тривала бадьорість і приємні відчуття з кислинкою гарантовані!

Як бачите, Soul Mate є маркою, яка репрезентує дійсно високий рівень. Гарантуємо, що ці продукти заполонять Ваші серця! Заохочуємо спробувати!

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

239,00 ГРН чистий/1шт.(478,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel