Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Pajarito – казка про парагвайську досконалість

2022-10-12
Pajarito – казка про парагвайську досконалість

Потужний, димчастий, сильний і відчутний смак, який неможливо імітувати... Це скорочений опис Pajarito, одного з моїх найулюбленіших сортів йерба мате. Це не новинка, а класика з більш ніж 60-річною історією. Тож давайте перенесемося в те місце в Південній Америці, де маракуйя сильна в усіх аспектах - смаку, ароматі та стимуляції.

Парагвайський мате Pajarito. Характеристики та властивості

Багато любителів мате, вже добре знайомі з його особливим характером, вважають бренд Pajarito квінтесенцією смаку і аромату парагвайського падуба. Парагвайський бренд мате, який походить з провінції Ітапуа на півдні країни, - це класика, повз яку неможливо пройти байдуже. Виразний смак і аромат - гіркуватий і терпкий, з помітними димними акцентами, завдяки традиційному методу обробки, відомому як барбакуа. У виробництво йдуть тільки найкращі добірні листя і гілочки парагвайського падуба, які повинні відповідати високим стандартам, встановленим власниками компанії. На плантації падуб росте близько п'яти-семи років, а заготівля організовується щороку, в зимовий період - з травня по серпень. Після висушування листя та гілки подрібнюються і ретельно просіваються, щоб висушений продукт, який в кінцевому результаті потрапляє в пакет, відповідав суворим вимогам стандартів якості за вмістом листя, гілок і пилу. Однак, перед тим, як воно буде упаковане у фірмову упаковку з птахом, воно проходить період витримки, який становить приблизно 20-24 місяці. Єрба мате - здорова альтернатива каві та енергетичним напоям. Він чудово стимулює, а також містить багато вітамінів і мінералів, які позитивно впливають на роботу всього організму. У цьому відношенні Pajarito не відступає від стандарту. Є джерелом антиоксидантів, мінеральних речовин: магнію, калію, фосфору, заліза, кальцію, марганцю, цинку і міді, а також вітамінів групи В. Виробник Pajarito yerba mate також вказує точний вміст кофеїну - 100 грамів сухого чаю, залитого 1 літром води, містить 790 міліграмів кофеїну.

60 років минуло... Історія бренду Pajarito

У 1956 році Лауро Раатц та його дружина Сара на парагвайській плантації падуба, розташованій у Белла Віста, заснували компанію, яка пропонувала високоякісний, 100-відсотковий парагвайський продукт. Перші роки були важкими, сповненими напруженої праці, жертв і самопожертв. Компанія починала оптову торгівлю з невеликої комори. Згодом, у міру зростання попиту, ербу почали фасувати в обгортковий папір - коричневі паперові пакети, проштамповані червоним чорнилом. Щодня 300 таких пакунків надходили до споживачів у безпосередній близькості від підприємства. На початку 1970-х років була введена нова упаковка, яка знайома і сьогодні і є відмінною торговою маркою бренду, із зображенням малюнка птаха, що сидить на гілочці падуба, на тлі червоного, білого і синього кольорів - національних кольорів Парагваю. Сім'я Раатц твердо вірила в успіх парагвайського продукту. Компанія росла день за днем, місяць за місяцем. Все більш якісна і водночас все більша кількість продукції приносила прибутки, а зароблені гроші розумно інвестувалися. У 1985 році Pajarito yerba mate вирушив у світ. Першою країною, яка визнала парагвайську йербу, став Тайвань. Потім Pajarito почали експортувати до Канади. У 1988 році компанія придбала пакувальну машину для чаю в пакетиках і першою розробила інноваційний сорт мате косидо, або йерба в пакетиках.

Сьогодні ерба мате Пахаріто. Від маленької плантації до великої слави

На сьогоднішній день компанія є однією з найбільших у світі серед виробників мате. Хоча зараз виробництво повністю механізоване, пам'ять про початки компанії все ще бережуть, а власники посилаються на традиції та досвід, набутий протягом багатьох років. Хоча компанія, заснована Лауро Раатцем та його дружиною, була невеликим місцевим підприємством, сьогодні в Lauro Raatz S.A. працює понад 100 осіб, і ще 80 осіб зайняті на щорічному зборі врожаю. Щодня виробляється 15 000 пачок високоякісного мате, який потрапляє до споживачів на всіх континентах, у більш ніж 47 країнах світу. Площа посівів становить понад 300 га (включаючи органічне землеробство). Пахаріто - справжня гордість Парагваю та класика серед мате.

Екологічна та соціальна діяльність

Варто зазначити, що Lauro Raatz S.A. - це не просто компанія, орієнтована на отримання прибутку. Компанія також працює для місцевої громади - фінансово підтримує школи, фінансує стипендії, підтримує культурні та спортивні заходи. Компанія також бере участь у створенні міських парків і скверів, надає житлову підтримку своїм працівникам. Lauro Raatz S.A. не боїться конкуренції і не закривається від співпраці з місцевими фермерами. Вона постачає їм саджанці та розвиває їхні знання з вирощування йерби. Філософія компанії міститься у двох реченнях: "Нонконформізм за своєю природою" та "Роби сьогодні те, про що інші подумають завтра". Компанія постійно шукає нові можливості, адаптуючись до запитів споживачів. Тож ми можемо бути впевненими у майбутньому бренду Pajarito - він і надалі буде позитивно дивувати людей у всьому світі! Цікавим є той факт, що підприємство є відкритим для громадськості - екскурсійні групи можуть відвідувати штаб-квартиру компанії шість днів на тиждень. На місці відвідувачі можуть переглянути фільми про історію та процес виробництва мате, продегустувати місцевий продукт, відвідати цех пакування та зберігання мате, а також ознайомитися з органічною частиною вирощування. Для відвідувачів відкрито музей родини Раац та їхньої компанії.

Yerba mate Pajarito - широкий асортимент і кращі відгуки

Pajarito yerba mate - типовий парагвайський. Як його заварювати? Він добре працює як у теплому вигляді - залитий водою з максимальною температурою 80 °C - так і у вигляді крижаного терре, або холодного йерба мате. Завдяки своїй інтенсивності, характерній для парагвайського сорту мате, Pajarito рекомендується людям, які вже знайомі зі смаком парагвайського падуба. Найпопулярнішою та найрейтинговішою продукцією серед споживачів є класична йерба - без добавок: Pajarito Elaborada та Pajarito Selección Especial, виготовлені з листя падуба найвищої якості. Бренд також пропонує щось для тих, хто любить йербу з добавками, наприклад, Pajarito Menta Limón, з додаванням м'яти і лимона, або Pajarito Compuesta con Hierbas - збагачений композицією з ароматичних трав. Переглядаючи пропозицію бренду Pajarito, варто також звернути увагу на мате, розфасований в пакетики - мате косидо. Пачка містить 20 пакетиків по 3 г сухого чаю. Це чудове рішення для любителів мате, які не мають часу готувати його за допомогою мате та бомбіли. Просто залийте пакетик мате окропом - і він готовий до вживання!

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

239,00 ГРН чистий/1шт.(478,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel