Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Guarani Energia Caffeine+. Дізнайтесь про найміцніший напій мате прямо з Парагваю!

2021-05-29
Guarani Energia Caffeine+. Дізнайтесь про найміцніший напій мате прямо з Парагваю!

Ми добре знаємо, що вибираючи напій йерба мате, Ви звертаєте особливу увагу на вміст кофеїну. Як відомо, продукти з додаванням гуарани вважаються за найбільш стимулюючими на ринку. У нашому інтернет-магазині є кілька торгових марок, які пропонують такий тип напою. Серед них однозначно виділяється Guarani Energia Caffeine+. Це найміцніший йерба мате, який ми знаємо!

Шукаєте самого стимулюючого напою йерба мате? Спробуйте Guarani Energia Caffeine+!

Guaranі - бренд, який мабуть не потрібно нікому представляти. Виробляється парагвайською компанією EBSA SA, це сестринський бренд популярної Selecta, створений з врахуванням європейського ринку. З широкого асортименту своїх смакових варіантів Guarani Energia Guarana, безумовно, є найпопулярнішим вибором. Сьогодні ми представляємо його вдосконалену та кардинально оновлену версію, Guarani Energia Caffeine Plus. Ми не сумніваємось, що це найбільш стимулюючий парагвайський мате! До того ж, на смак, справді чудовий. Солодкий, ніжний “цукерковий” аромат і злегка кислуватий смак ідеально поєднуються з благородною гіркотою парагвайського мате.

йерба мате гуарані energia caffeine plus

Guarani Energia Caffeine+ - найміцніший напій йерба мате. Цілих 5% екстракту гуарани!

Чому Guarani Energia Caffeine+ найбільш стимулюючий йерба мате, який ми знаємо? Це визначається не тільки потенціалом самого падуба, але перш за все використовуваними інгредієнтами. Мова йде про екстракт плодів гуарани, який тут становить цілих 5% суміші! Це означає, що на кожну стандартну упаковку по 500 г припадає цілих 25 грам! Можливо, самі цифри Вам не багато говорять, тому, щоб краще проілюструвати ситуацію, скористаємося порівнянням: за інформацією від підприємця Santa Ana, їхній флагманський CBSé Energia містить лише ... 0,22% екстракту гуарани! Отже, Guarani Energia Caffeine+ має майже в 25 разів більше! Серед йерба мате з гуараною ми також можемо знайти ті, у яких екстракт замінений на порошкоподібні фрукти. Однак цей, як правило, має набагато нижчий вміст кофеїну. Справжня сила полягає у екстракті. У поєднанні з високоякісною сухістю класично копченого йерба мате ми отримуємо справжню потужність! Не сумніваємось, що Guarani Energia Caffeine+ - найміцніший напій з Парагваю. У той же час ми хочемо нагадати, що майже будь-який напій в занадто високих дозах може завдати нам шкоди. Щоб насолодитися ефектом тривалої стимуляції без неприємних побічних ефектів, будьте обережні та уважні. Рекомендована добова доза Guarani Energia Caffeine+ становить 20 грамів на день! Давайте пам’ятати, щоб не перебільшувати!

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel