Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Чи можна пити йерба мате вагітним і годуючим мамам? З'ясуємо!

2021-12-13
Чи можна пити йерба мате вагітним і годуючим мамам?  З'ясуємо!

Сьогодні ми спробуємо відповісти на запитання, яке часто задають у групах новин yerba mate, а також в електронних листах та телефонних дзвінках нашим консультантам. Чи безпечно пити йерба мате під час вагітності та годування груддю? Розбираємо аргументи «за» і «проти» в останньому дописі!

Чи можна пити йерба мате під час вагітності?

Перше питання, яке ми розглянемо в сьогоднішньому дописі - це споживання йерба мате жінками, які чекають дитину. Як ви, напевно, знаєте, спірне питання в основному через високий вміст кофеїну в напої. На думку багатьох фахівців, безпечна доза цієї речовини при вагітності становить максимум 200-300 міліграм. Якщо цю дозу перевищити, то це може призвести до ряду небезпечних симптомів, найважливішим з яких є підвищення артеріального тиску, а це створює ризик аномального дозрівання плаценти. Пам’ятаючи про можливі наслідки, не забуваймо, що 250 мл порції йерба мате містить близько 70-90 мг кофеїну. Це приблизно втричі менше верхньої межі. Застосування? Вагітним жінкам можна вживати йербу, але в помірних кількостях. У розумних кількостях йерба мате може стати прекрасним засобом від хронічної втоми та апатії. Багато жінок неодмінно оцінять позитивний вплив настою на кишечник і високий антиоксидантний потенціал, що сприяє зміцненню імунітету. При цьому наголошуємо, що всі рішення щодо дієти та її впливу на здоров’я необхідно суворо узгоджувати з лікарем. Його думка є вирішальною в цій ситуації.

yerba mate w ciazy i podczas karmienia piersia

Годування груддю та споживання йерба мате. Це здорове поєднання?

Є ще одне, безпосередньо пов’язане з розглянутим у попередній частині тексту питання, яке викликає не менше запитань і сумнівів: чи може годуюча жінка після пологів споживати йербу мате? За словами вчених, кофеїн, незалежно від того, чи надходить він із кави, енергетичних напоїв чи просто з йерби, переходить у грудне молоко. В результаті дитина, яка споживає його, може стати гіперактивною, у неї виникнуть проблеми із засипанням. Однак дослідники підкреслюють, що ці типи симптомів не є поширеними і стосуються в основному ситуацій екстремального передозування. В якості верхньої межі дається близько 200-300 міліграмів речовини, що в середньому дорівнює 2-3 порціям напою. Однак побічні ефекти означають, що більшість матерів просто відмовляються від кави або йерби під час годування груддю. Остаточне рішення з цього приводу, звісно, ​​за самими жінками, і якщо хтось збирається вплинути на Ваше рішення, то краще, щоб це був лікар. Консультація фахівця – це завжди гарна ідея!

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

191,00 ГРН чистий/1шт.Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу 215,00 ГРН/1шт.Звичайна ціна 239,00 ГРН чистий/1шт.(382,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel