Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Скуштуйте природне! Горіхи, бакалія та додатки Vivarini вже у продажі!

2021-08-30
Скуштуйте природне! Горіхи, бакалія та додатки Vivarini вже у продажі!

Не єдиною йербою живе людина ... Хоча вона, очевидно, залишиться основною у нашій пропозиції, ми вирішили розширити її за допомогою бакалії, горіхів і натуральних підсолоджувачів. Всі вони надходять від прямого імпорту і потрапляють до нас прямо від перевірених і відомих виробників з різних куточків світу. Подивіться, що приготував для вас бренд Vivarini!

Vivarini - це плід багаторічної співпраці з провідними виробниками і виробниками з усього світу. Бренд виправдовує очікування навіть найвибагливіших споживачів; він задовольнить всіх тих, хто цінує відмінні смакові якості, при цьому піклуючись про високу якість, перевірене походження і найвищі етичні стандарти виробництва. Однією з ідей бренду є максимально можливе скорочення шляхів транспортування товарів. Vivarini ефективно втілює його в життя, роблячи ставку на прямий імпорт. Таким чином, вдається звести до мінімуму шлях по маршруту від плантації до споживача, що в кінцевому підсумку призводить до скорочення вуглецевого сліду і робить продукти більш екологічно чистими. Пропозиція, до цього часу заснована головним чином на ароматичних спеціях з різних куточків земної кулі, віднедавна була розширена горіхами, бакаліями та натуральними підсолоджувачами - еритритолом і ксилітом. Як ви можете бачити, вона стає все більш різноманітною; загальним знаменником тут залишається, однак, абсолютно висока якість. Всі вироби марки Vivarini отримали відповідні сертифікати, що підтверджують відповідність всім вимогам безпеки і гарантують їх природне походження. У пропозиції ви не зустрінете продуктів, створених на основі генетичних модифікацій або з консервантами. Для належного захисту все це йде в спеціальні пакети, які відмінно захищають від втрати цінних якостей. Не дивно, що після відкриття пакета наші горіхи пахнуть, як ніби їх тільки що їх зібрали!

zdrowa zywnosc vivarini

Багата пропозиція бренду Vivarini. Зустрічайте наших улюбленців!

Пропозиція Vivarini постійно розширюється коштом новинок. Однак вже зараз в каталозі ми знайдемо кілька дійсно цікавих предметів. Які продукти особливо цікаві? У нас вже є кілька фаворитів!

Якщо ви любите горіхи, то незвичайний, делікатно маслянистий смак "бразильського золота" Вам, безумовно, добре знайомий. Мова, звичайно, йде про бразильські горіхи, які недарма заслужили назву, яка так гордо звучить. Наявність ненасичених жирних кислот, вітамінів і мінералів роблять їх відмінною здоровою закускою і цінним доповненням до ваших улюблених страв або десертів. Крім того, їх можна зблендерувати, щоб отримати смачний крем для бутербродів. Пальчики оближеш!

orzechy brazylijskie vivarini

Як щодо натурального підсолоджувача, не стільки низькокалорійного, скільки фактично повністю позбавленого калорій?! В останні роки еритритол робить запаморочливу кар'єру в якості дієтичної альтернативи звичайному цукру. Таким чином, він не міг бути відсутнім і в нашій пропозиції! Речовина проявляє до 90% солод сахарози та після її вживання повністю видаляється організмом. Володіє унікальною, як би м'ятною ноткою, додатково збагачує смакові якості. Він використовується у виробництві низькокалорійних солодощів, його додають в торти та інші десерти та напої. Через те, що він не викликає карієсу, не є шкідливим для зубів і є компонентом жувальної гумки. А яке застосування він знайде на вашій кухні?

erytrytol vivarini

Через терпкий смак журавлина рідко вживається у свіжому вигляді. Однак, з цукром і невеликою кількістю рослинної олії, вона стає відмінною закускою і відмінним доповненням до пирогів, десертів і навіть настоїв. У пропозиціях різних продавців, однак, слід уважно прочитати зазначені на етикетці складники. Ви також можете відмовитися від аналізу та порівняння і зробити ставку просто на журавлину від Vivarini. Однак, як з небагатьох на ринку, він не містить ніяких консервантів!

zurawina vivarini

Рекомендовано

Taragui Energia 0,5 кг

Taragui Energia 0,5 кг

239,00 ГРН чистий/1шт.(478,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

Verde Mate Green Limon (лимонна) 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

Verde Mate Green Frutos Tropicales 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

Yaguar Energia Guarana 0,5 кг

220,00 ГРН чистий/1шт.(440,00 ГРН / kg)
pixel