Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Властивості пало санто. "Священне дерево" цінується не тільки серед шанувальників yerba mate!

2021-09-12
Властивості пало санто. "Священне дерево" цінується не тільки серед шанувальників yerba mate!

Шанувальники yerba mate пов'язують їх насамперед з ароматними частинками для улюбленого напару, але насправді це лише одне з декількох застосувань цього незвичайного дерева. Тема сьогоднішнього тексту, звичайно, пало санто. На цей раз, однак, ми розглянемо його в дещо ширшій перспективі, ніж зазвичай. Ласкаво просимо на читання!

"Священне дерево" не тільки для матеїстів! Вивчіть властивості пало санто.

Пало санто, або знамените "священне дерево", виготовляється з багатих ароматною смолою дерев bursera graveolens, що походять з районів Південної та Центральної Америки. Незвичайні властивості рослини відомі людям протягом століть. Першопрохідцями з точки зору його використання були корінні народи з груп Aimara, Quechua i Jibaro. Вона мала перш за все ритуальне значення, будучи важливим атрибутом місцевих шаманів під час племінних свят. Задля пахощів використовувалися невеликі, однаково нарізані шматочки. Вважалося, що незвичайний ефірний аромат паленої деревини допомагає прогнати злих духів і досягти енергетичної та розумової гармонії. Крім того, вони вважалися панацеєю від всіляких недуг. Отримані з рослини масла знайшли застосування в натуральній медицині як засіб боротьби із застудою, запаленням і навіть депресією і відсутністю життєвих сил.

 

Хоча сучасна медицина розвінчує багато міфів, накопичені навколо "священного дерева" і його властивостей, частина застосувань знаходить наукове підтвердження. Сьогодні ми точно знаємо, що пало санто є хорошим джерелом антиоксидантів і має антибактеріальну дію. Крім того, може також вплинути на полегшення болю в суглобах і проблем зі шлунком і навіть, як доводять кубинські вчені, уповільнення розвитку канцерогенних клітин. Ароматерапія з її використанням, своєю чергою, є заповітним способом позбавлення від нежиті та кашлю.

 

Ті, для кого медичне використання пало санто не має великого значення, напевно оцінять інші переваги burseora graveolens. Дим горілого ладану спокушає почуття своїм незвичайним ефірним ароматом з ніжною цитрусовою ноткою. Ось чому palo santo буде працювати як освіжувач повітря з більш м'яким і природним ароматом, ніж звичайні пахощі. Приємний запах прекрасно розслабляє і вводить в стан блаженства і розслаблення. Це також стане чудовим доповненням до сеансу медитації. Як ви самі бачите, на людей "священне дерево" діє однозначно позитивно. Тим часом запах не подобається комахам. Дим пахощів діє на них стримулююче, що допоможе нам позбутися від непроханих гостей будинку, таких як мухи і комарі.


palo santo

Пало санто в світі йерба мате. Посудини і їх властивості.

У попередній частині тексту ми зосередилися на властивостях ефірних масел і пахощів пало санто. Однак, як ви прекрасно знаєте, "священна деревина" також використовується для виготовлення ремісничих посудин для yerba mate. Що відрізняє їх від інших і чим вони відрізняються? Ароматна смола, що міститься в деревині, також виділяє свої цінні властивості при контакті з теплою водою. Таким чином, готуючи настій парагвайського падуба в пало санто, ми можемо розраховувати на абсолютно новий смак! Благородна гіркота йерби прекрасно поєднується з ефірним, але злегка цитрусовим ароматом"священного дерева". Все це набуває неповторний аромат, повний природної глибини. Важливо відзначити, що при контакті з водою якості пало-санто вивільняються повільніше і більш стійко. Таким чином, посудина буде повертати свої цінні властивості протягом тривалого часу. Однак його належне обслуговування є ключовим. Після покупки посудини типу пало санто, ми обов'язково повинні піддати його процесу так званого curado, тобто просто просочення. Відразу після покупки необхідно ретельно змастити його всередині оливковою або рослинною олією і залишити приблизно на добу. Потім, просто промийте її водою, дайте висохнути і... готово! Таким чином підготовлений matero буде випускати смолу в збалансованому і оптимальному для смакових якостей темпі. Крім того, він стане більш стійким до тріщин і механічних пошкоджень, завдяки чому прослужить нам набагато довше!

Рекомендовано

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

CBSe Energia Guarana 0,5 кг

190,00 ГРН чистий/1шт.(380,00 ГРН / kg)
Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 0,5 кг

210,00 ГРН чистий/1шт.(420,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

Verde Mate Green Mas IQ 0,5 кг

260,00 ГРН чистий/1шт.(520,00 ГРН / kg)
pixel