Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Guarani Elaborada 50 г
Guarani Elaborada 50 г
Guarani Elaborada 50 г
Guarani Elaborada 50 г
Guarani Elaborada 50 г
Guarani Elaborada 50 г
Guarani Elaborada 50 г
Guarani Elaborada 50 г

Guarani Elaborada 50 г

Вага нетто
Смак Guarani
Розмір
60,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Ціна за одиницю1 200,00 ГРН / kg
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 62.50 pts.

Заощаджуйте, купуючи більше

Всі зразки Guarani

Всі зразки Guarani

540,00 ГРН чистий/1шт.Звичайна ціна: 600,00 ГРН/1шт.-%
Дивіться набір

З упаковки на нас дивиться сміливий воїн Гуарані , як тільки ми відчуємо аромат сумішші, ми не сумніваємос, це горда і чудова магія класики. Йерба з листям, шматочками гілочок та пилком - це традиція смаку продуктів "made in Paraguay". Справжня парагвайський падуб.

Суміш різноманітна. Guarani Elborada нічого не приховує. Вона пишається тим, чим вона просто є, не обмежуючись лише зовнішнім виглядом. У пакет входять сухе листя та гілочки різного розміру, оточені класичним пилом. Вже при першому контакті ми можемо відчути цей легкий дим і надзвичайно привабливий запах висушеного мате.

Аромати трав’яно-сінного диму заволодівають нашими почуттями. Вони справляють надзвичайне враження. Це магія - через запах ми відчуваємо південне парагвайське сонце. Це надає гуарані Елаборада такий привабливий аромат. Суміш ще більше захоплює сонячні промені, і це практично змушує занурити бомбілу.

Смак є природним продовженням ароматів. Це добре висушений мате, який цікаво відкривати, як свіжий падуб. Це супроводжується легким присмаком коптильні або вогню. Гіркота з нами майже від початку до кінця пиття цього благородного настою. Навіть довший момент після його смаку він м’яко стимулює наше піднебіння і спокушає зробити ще один ковток. Пилок також легко відчувається. Вони м’яко впливають на нашу мову, стимулюючи її до активного відкриття смаків та присмаків гуарані - ідеалу поціновувачів. Мате дуже стимулює. Він природний, гіркий, злегка запилений, без сорому чи сором’язливості, але в той же час глибокий і привабливий. Це гідний конкурент горезвісному Паджарито. Він нічим йому не поступається.

Guarani Elaborada це полудневе сонце над парагвайськими падубами. Під час сієсти ми можемо спокійно насолоджуватися сміливим, глибоким і сильно стимулюючим "ковтком сонця".

Бренд
Код виробника
5902701423131
Код виробника
5902701423131
Вага нетто
50g
Додаткові інформації
Продукт може містити арахіс, деревні горіхи та злаки, що містять глютен.
Зверніть увагу, що назву смаку зразка мате можна знайти на зворотній етикетці, поруч з інформацією про інгредієнти.
Вміст пилу в мате
велика кількість пилу
Міцність мате
сильна стимуляція (4/5)
Гіркота мате
міцний мате, з вираженою гіркотою (4/5)
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel