Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок

Бомбілія до йерба мате

( кількість продуктів: 34 )

Бомбілія до йерба мате- це спеціальна фільтруюча трубка із ситечком на кінці, яка відділяє суміш парагвайського патубу від напою. Знаходиться в посуді наповненому йерба мате, краще наперед покласти до посуду перед додаванням води. Рекомендуємо не рухати під час пиття. Допоможе уникнути засмічення ситечка. Найпопулярніші моделі бомбілій зроблені з нержавіючої сталі або альпаки, стоплений метал високої якості так званий “новим сріблом”. Більшість з них обладнані фільтром чайної ложки, який дозволяє комфортно пити багато різновидів напою. Однак якщо надаємо перевагу дуже дрібній йербі, то нам буде потрібна добре фільтруюча бомбілія, наприклад модель “Бомба”. Незважаючи на те, яку бомбілію оберемо, відповідно дбаючи про неї, прослужить нам кілька років.

Бомбілія до йерба мате-чи потрібна до пиття?

Багато з Вас задають собі питання, як почати свою пригоду з йерба мате. Не дивно. Природньо заряджений напій,стає більш популярною альтернативою каві. Що потрібно для пиття йерба мате? Маючи перед собою дуже велий різновид найкращих йерба мате та аксесуарів, новачки можуть злегка заблукати. Насправді все легко! Вам не потрібно бути дуже обізнаним, щоб насолоджуватись енергійними напоями з парагвайського патубу. Чи бомбілія необхідний аксесуар для йерба мате? Так, найважливіша!. Саме вона допомагає відокремити суміш від напою, і дозволяє комфортно пити йерба мате. Альтернативою може бути чайний інфузер. Однак його застосування рекомендуємо лише в екстрених ситуаціях. Тому що, тоді йерба мате не приготовуємо згідно з традиційним ритуалом. У дерев'яному або керамічному калабасі через бомбілію поміщенну в середину, чай йерба мате смакує без сумнівів найкраще!

Бомбілія до йерба мате-яку вибрати?

Йерба мате є важливою частиною нашого життя, тому Ми раді відкрити Вам багатство світу латиноамериканських напоїв. Що вибрати? Яка бомбілія буде найкращою для новачків, а яка для давніх шанувальників? Відповіді на ці запитання, Ви знайдете на сайті нашого інтернет-магазину з мате. В часи здорового способу життя і екологічної дієти, напій знаходиться на перших позиціях. Люди з бомбілею та калабасом в руках, вже частіше помічають у громадських місцях. Наш інтернет-магазин дуже добре знає як заспокоїти вимоги шанувальників напою. Пропонуємо найкращої якості мате прямо від найкращих південноамериканських виробників. Також, Ви знайдете всі необхідні аксесуари. У нас є все навіть для найвибагливіших фанів йерба мате!

Де купити бомбілію до йерба мате? Різновиди та ціни.

Інтернет-магазин з йерба мате MateMundo.com.ua може похвалитись великим вибором бомбілій. Новачки оцінять дерев'яну та нержавіючу у формі ложки або спіралі. Характеризуються якісним виконанням та низькою ціною. Серед найкращих аксесуарів, варто зацікавитись бомбілею з альпаки. Альпака-це високоякісний сплав з нержавіючої сталі та високою стійкістю до окислення .Інтернет-магазин MateMundo.com.ua, це гарантія вигідної ціни, професійного сервісу та продукції відмінної якості. Наші бомбілії гарантують комфортне очищення напою від суміші незалежно від обставин. Не знаєш що вибрати? Хочете знати яка бомбілія найкраща для новачків? Вас зацікавили кілька товарів і не знаєте який обрати? Не хвилюйтесь. Якщо сумніваєтесь, відділ обслуговування клієнтів нашого інтернет-магазину з йерба мате до ваших послуг! Задоволений клієнт-це наша місія. Ми зробимо все можливе аби покупка була вдалою, та принесла задоволення! Вдалих покупок на MateMundo.com.ua!

pixel