Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Керамічна посудина Pepe - прибл. 150 мл

Керамічна посудина Pepe - прибл. 150 мл

  • Pepe 150 мл - це керамічна посудина для йерба мате з оригінальним дизайном. Міцна конструкція з високоякісної керамічної глини забезпечує високу стійкість до пошкоджень і гарантує оптимальні теплоізоляційні властивості.
Розмір
200,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 208.33 pts.

“Pepe” - це керамічний матеріал для йерба мате з оригінальним дизайном, розробленим дизайнерами, що співпрацюють з брендом Cebador. Міцна конструкція з високоякісної керамічної глини забезпечує високу стійкість до пошкоджень і гарантує оптимальні теплоізоляційні властивості. Завдяки характерній формі посудина зручно лягає в руку і виглядає чудово. Посуд дуже зручний в використанні і догляді; не вимагає спеціальної підготовки і готовий до використання одразу після ошпарювання гарячою водою. Ми рекомендуємо!

Інформація про продукт:

Місткість: приблизно 150 мл

Висота: 9 см

Діаметр біля основи: 5 см

Діаметр зверху: 8 см

Оригінальний продукт від Cebador. Запрошуємо відвідати офіційний веб - сайт бренду

Бренд
Марка
Cebador
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel