Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Подарункова картка MateMundo.com.ua - 500 грн - онлайн - версія - магазин yerba mate

Подарункова картка MateMundo.com.ua - 500 грн - онлайн - версія - магазин yerba mate

  • Подарункова картка магазину MateMundo.com.ua вартістю 500 грн - чудова ідея для подарунків як для всіх любителів йерби, так і для тих, хто хотів би її спробувати.
Розмір
500,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 520.83 pts.

Подарункова картка MateMundo.com.ua - чудова ідея для подарунків для всіх любителів йерби, а також для тих, хто хоче скуштувати її вперше. Замість того, щоб ризикувати невдалою покупкою, дозвольте довіреній особі зробити вибір. Електронна подарункова картка нашого магазину це дозволить!

ПОДАРУНКОВА КАРТА MATEMUNDO.COM.UA вартістю 500 грн

Просто купіть картку та оплатіть замовлення, на поштову скриньку буде надіслано повідомлення з номером та PIN-кодом картки, а також інформація про те, як нею скористатись.

Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel