Додати до списку покупок
Створіть новий список покупок
Guayusa Pachamama 500 г - з органічним сертифікатом
Guayusa Pachamama 500 г - з органічним сертифікатом
Guayusa Pachamama 500 г - з органічним сертифікатом
Guayusa Pachamama 500 г - з органічним сертифікатом
Guayusa Pachamama 500 г - з органічним сертифікатом
Guayusa Pachamama 500 г - з органічним сертифікатом

Guayusa Pachamama 500 г - з органічним сертифікатом

  • Guayusa Pachamama - еквадорська двоюрідна сестра йерба мате, що відрізняється від неї більш тонким смаком - тому, якщо вас турбує сильна гіркота настоїв, guayusa буде пострілом в яблучко.
Вага нетто
Розмір
500,00 ГРН
чистий / шт.
Найнижча ціна товару за 30 днів до розпродажу:
Ціна за одиницю1 000,00 ГРН / kg
14 днів для повернення
Безпечні покупки
Після покупки ви отримаєте 520.83 pts.

Ilex Guayusa – що це таке?

Наступає революція на ринку напоїв! Чай Ilex Guayusa трохи менш відома сестра ilex paraguariensis тобто йерба мате. Ми впевнені, що незабаром напій набере широкого розголосу! Все завдяки великій кількості цінних для здоров’я інгредієнтів, високій концентрації природного кофеїну та ідеальному м’якому смаку! Рослина - як йерба - належить до сімейства падубових і походить з тропічних лісів Еквадору. Протягом століть його використовували як компонент церемоніального пиття корінними жителями племен Дживаро і Кічава. Традиційно індіанці пили 'Guayusa' перед важливими фізичними та розумовими активностями, наприклад перед полюванням, під час воєн чи під час релігійних ритуалів. Лише нещодавно Чай Гуаюса почав цікавити ширшу кількість споживачів за межами регіону походження рослини. Pachamama є одним з новаторських брендів і водночас перший органічний Чай Ilex Guayusa доступна на ринку! Назва продукту є формою вшанування легендарної богині інків, яка протегує родючу південноамериканську землю, що породила животворний Чай Ilex Guayusa.

Guayusa Pachamama – які його властивості? Чому варто спробувати guayusy?

    • Гарантує ідеальний ефект природного пробудження. У середньому на кожну порцію цілих 3% чистого кофеїну, що робить його одним з найбільш енергійних природних настоїв!
    • В еквадорській та перуанській культурі Індії Guayusa приписують вплив на свідомість снів.

Сила корисних властивостей ilex Чай Guayusa змушує все більше людей, особливо ті, які мають підвищену фізичну та розумову активність, включати напій до свого раціону. Guayusa часто п'ють спортсмени, бізнесмени і люди з креативної сфери діяльності.

Guayusa Pachamama. Найвищої якості органічний Ilex Guayusa!

Pachamama є однією з новаторських марок напою на основі Чай ilex Guayusa. Його назва є формою вшанування легендарної богині інків, яка протегує родючу південноамериканську землю. Варто зазначити, що Pachamama це перша органічний Чай Guayusa доступна на ринку! Означає те, що продукт був створений абсолютно природним чином без використання пестицидів та інших хімічних засобів захисту рослин. Виробником Pachamamy є невеличка органічна ферма з еквадорської провінції Напо. Відповідність суворим стандартам якості підлягає контролю, що гарантує абсолютно високу якість суміші. Не дивно, що листя guayusa збирають вручну і кожного разу піддають суворому відбору. Завдяки цьому існує гарантія, що лише найздоровіші та найкрасивіші з них потраплять до пакунків. Висока якість продукту поєднується із соціальною відповідальністю виробника. Компанія є важливим роботодавцем для жителів навколишніх сіл і охоче бере участь у просоціальній діяльності на місцевому рівні. 

Guayusa Pachamama – як приготувати настій?

Настій можна приготувати на два різні способи:

    • Помістіть 2-4 чайні ложки сушеного насіння в ємність на 200-300 мл. Залийте кип'ятком. Настій готовий до пиття приблизно через 5 хвилин після заварювання.

 

    • Залийте 2-4 столові ложки сушеного (приблизно на 500 мл) окропу. Настій буде готовий приблизно через 3 хвилини після заварювання.

Завдяки м’якому овочевому смаку, Чай Guayusa  добре поєднується з фруктами, соками, цукром і іншими травами, саму йерба мате. Можна споживати як теплим, так і в холодному вигляді.

Guayusa Pachamama – склад:

100% суміш Чай Guayusa Pachamama без паличок і будь-яких добавок.

Додаткові інформації:

Екологічний продукт. Органічний сертифікат: PL-EKO-02 (Сільське господарство за межами ЄС).

На заводі фасується продукція, що містить горіхи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб упаковка алергенів відбувалась якомога частіше. Однак ми не можемо на 100% гарантувати, що продукт не міститиме слідів алергенів.

Бренд
Код виробника
5902701427108
Код виробника
5902701427108
Вага нетто
500 г
Додаткові інформації
Продукт може містити арахіс, деревні горіхи та злаки, що містять глютен.
PL-EKO-02 (Сільське господарство з-поза ЄС).
Спосіб зберігання
Зберігати в сухому, прохолодному місці.
Марка
Pachamama
Гарантія продавця
Гарантія продавця
Вам потрібна допомога? У вас є запитання?Задайте питання, і ми оперативно відповімо, опублікувавши найцікавіші запитання та відповіді для інших.
Поставити запитання
Якщо цього опису недостатньо, будь ласка, надішліть нам запитання до цього товару. Ми відповімо якнайшвидше. Обробка даних здійснюється відповідно до політика конфіденційності. Надсилаючи дані, ви приймаєте положення політики конфіденційності.
Напишіть свою думку
Ваша думка:
5/5
Додайте власне фото товару:
pixel